Гарантія та повернення

Обмін і повернення

Покупець має право зробити повернення товару (Повернення товару проводиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, фабричні ярлики, гарантійні пломби, товарний вигляд т. і.), без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання товару безпосередньо від продавця або осіб які представляють продавця.

Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172 затверджено «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню».

Даний перелік вказує на неможливість повернення товарів належної якості, що володіють індивідуально-зумовленими властивостями, якщо подібні товари можуть бути використані лише придбавашим його споживачем.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Для повернення необхідно:

  • Акуратно упакувати товар в оригінальну упаковку у повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).
  • Заповнити заяву на повернення товару (форма заяви висилається за запитом).
  • Додати копію зазначених в заяві документів.
  • Перед відправкою посилки, повідомте нас про це, написавши листа на електронну пошту або зателефонувавши оператору інтернет-магазину. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця, тобто повертаючи товар ви повинні оплатити вартість пересилки в нашу сторону,
    а також всі витрати, пов'язані з поверненням коштів проводяться за рахунок покупця (комісія банку та ін.).

Повернення грошових коштів можливе протягом 5-7 робочих днів на банківську карту.

Повернення товару, в разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умов Замовлення, які виникли з вини Продавця:

У разі якщо товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця, що стосуються асортименту, комплектності, кількості товару, Ви маєте право повідомити Продавця (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару і повернення сплачених грошових коштів. В даному випадку товар повинен бути повернутий Продавцю зі збереженням товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Претензію по фізичним дефектам та комплектації товару приймаються тільки при отриманні у відділенні нової пошти або у кур'єра. При отриманні ви оглядаєте товар. Якщо в ході перевірки були виявлені подряпини, відколи, тріщини або неповна комплектація, працівник нової пошти становить акт огляду і повертає нам даний товар разом з актом. Про даний випадок ви повідомляєте нашим менеджерам по телефону, і ми відправляємо вам заміну або повертаємо кошти.

Важливо!!! Якщо ви отримали товар, але не оглянули його у відділенні нової пошти або з кур'єром, вважається що товар прийнятий без будь-яких фізичних дефектів і в повному комплекті.

Це правило не поширюється на будь-які несправності, які підпадають під гарантійне обслуговування.

Гарантійний ремонт

Для проведення гарантійного ремонту вам необхідно акуратно упакувати товар в повній комплектації, додати копію гарантійного талона і повідомити консультантам будь-яким зручним вам способом. Відправка товару здійснюється за рахунок покупця, тобто повертаючи товар ви повинні оплатити вартість пересилки в нашу сторону.

Умови:
1. Термін гарантії обчислюється з дня видачі товару Покупцеві.
2. У разі якщо вищезазначене обладнання вийде з ладу не з вини Покупця, протягом гарантійного терміну, продавець зобов'язується провести ремонт або заміну дефектного обладнання без додаткової оплати.
3. Гарантійний ремонт і обслуговування здійснюється впродовж 14-ти робочих днів (в складних випадках може бути продовжений до 30 днів) в сервісному центрі продавця товару, м. Полтава, вул.Європейська, 146А, офіс 202 тел: +38 (099) -375-99-22; +38 (098) -735-51-11 тільки при пред'явленні гарантійного талона. Гарантійний строк продовжується на час проведення ремонту.
4. Постачальник знімає з себе гарантійні зобов'язання у випадках:

  • наявності механічних, хімічних, термічних та інших пошкоджень обладнання;
  • виходу з ладу з причин недотримання правил установки і експлуатації обладнання;
  • розтину, ремонту або модернізації техніки неуповноваженими особами (пошкодження пломб тощо).

5. Гарантія не поширюється на витратні матеріали та інші вузли, що мають природний обмежений період експлуатації.
6. У разі виходу з ладу портів зі слідами термічного внутрішнього пошкодження проводиться платний ремонт несправного обладнання.
7. На період гарантійного ремонту аналогічне справне устаткування не видається.
8. Гарантія не поширюється на шкоду, заподіяну іншому обладнанню.
9. Всі транспортні витрати відносяться за рахунок покупця і не підлягають відшкодуванню.