Обмін і повернення

Покупець має право зробити повернення товару (Повернення товару проводиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд т. і.), без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання товару безпосередньо від продавця або осіб які представляють продавця.

Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172 затверджено «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню».

Даний перелік вказує на неможливість повернення товарів належної якості, що володіють індивідуально-зумовленими властивостями, якщо подібні товари можуть бути використані лише придбавашим його споживачем.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Для повернення необхідно:

  • Акуратно упакувати товар в оригінальну упаковку у повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).
  • Додати копію чека, вказати спосіб повернення грошових коштів (поштовий переказ або перерахуванням на банківський рахунок із зазначенням реквізитів для повернення).
  • Перед відправкою посилки, повідомте нас про це, написавши листа на електронну пошту або зателефонувавши оператору інтернет-магазину. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця, тобто повертаючи товар ви повинні оплатити вартість пересилки в нашу сторону.

Повернення грошових коштів можливий протягом 5-7 робочих днів:

  • на банківську карту;
  • по Новій пошті (кур'єром або у відділення за рахунок клієнта);

Повернення товару, в разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умов Замовлення, які виникли з вини Продавця:

У разі якщо товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця, що стосуються асортименту, комплектності, кількості товару, Ви маєте право повідомити Продавця (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару і повернення сплачених грошових коштів. В даному випадку товар повинен бути повернутий Продавцю зі збереженням товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Претензію по фізичним дефектам та комплектації товару приймаються тільки при отриманні у відділенні нової пошти або у кур'єра. При отриманні ви оглядаєте товар. Якщо в ході перевірки були виявлені подряпини, відколи, тріщини або неповна комплектація, працівник нової пошти становить акт огляду і повертає нам даний товар разом з актом. Про даний випадок ви повідомляєте нашим менеджерам по телефону, і ми відправляємо вам заміну або повертаємо кошти.

Важливо!!! Якщо ви отримали товар, але не оглянули його у відділенні нової пошти або з кур'єром, вважається що товар прийнятий без будь-яких фізичних дефектів і в повному комплекті.

Це правило не поширюється на будь-які несправності, які підпадають під гарантійне обслуговування.