Красиве рівне тіло - межа мріянь багатьох дівчат. Незважаючи на візити до дерматолога і косметолога, деякі дами так і не можуть позбутися від пігментних плям або нерівного кольору обличчя. Так і доводитися щодня наносити тональний крем, щоб хоч якось приховати недоліки. Благо це не єдиний вихід із ситуації. Креативні азіати вже давно придумали альтернативу тонального крему - BB Glow.

Що це таке?

BB Glow treatment - татуаж тональним кремом. Технологія схожа з перманентним макіяжем: в роговий шар шкіри вбивається спеціальна речовина, яка забарвлює його. В результаті вдається створити хороший ефект тонального крему. Після процедури обличчя виглядає свіжим і відпочилим, зникають синці і вікові зміни. Магія: чи не так?

На скільки вистачає ефекту

Ефекту від крему BB Glow вистачає приблизно на 6-12 місяців. Тут все залежить від індивідуальних особливостей організму. Як не крути, але пігмент сироватки сторонній і наш організм буде з ним боротися. Тому, зробити татуаж тонального крему раз і на все життя точно не можливо.

Як проводитися процедура

Для початку шкіру пацієнта ретельно очищають від залишків макіяжу, після чого наносять тональну сироватку. Її можна нанести за допомогою вбивання за допомогою фракційної мезотерапії спеціальним апаратом - дермаштампом. Потім потрібно дочекатися поки пігмент вбереться в шкіру, і нанести сонцезахисний крем.

Які речовини використовуються для процедури

Для проведення BB Glow крім апаратів вам знадобитися ще й тональна сироватка. Дана речовина абсолютно безпечна для організму, що підтверджує її склад. Всі сироватки випускаються в спеціальних одноразових ампулах, що забезпечує максимальну стерильність під час процедури. За один сеанс пацієнтові рекомендується вводити одну ампулу.

Чому варто купити тональні сироватки

  • Можливість додати в прайс актуальну процедуру: BB Glow treatment впевнено захоплює український ринок, і не виняток що стане одним із трендів прийдешнього року.
  • Продукт вирішує актуальні проблеми, завдяки чому точно буде користуватися популярністю.
  • Тональну сироватку також просто нанести на обличчя, як будь-яку маску. Досить просто акуратно розподілити і обробити дермаштампом.
  • Процедура BB Glow поки що представлена в небагатьох українських салонах, що говорить про відсутність конкуренції на ринку.

BB Glow treatment - процедура, яку однозначно варто ввести в салон. З її допомогою ви зможете залучити безліч нових клієнтів, і приємно порадувати старих.