Вакуум в косметології

Для різних косметологічних процедур застосовується вакуумна терапія. Вакуумний масаж і лімфодренаж, чистка пор за допомогою вакууму, а також локальна вакуумна декомпресія засновані на застосуванні негативного барометричного тиску (вакууму) на окреміх ділянках шкіри.

Під впливом вакууму при масажі посилюється циркуляція крові, поліпшується відтік лімфи, що дозволяє уникнути набряклості, допомагає при лікуванні целюліту і в'ялості шкіри. Чистка за допомогою негативного тиску допомагає позбутися від відмерлих клітин епітелію, вугрів, комедонов, зробити шкіру більш чистою і гладкою.

Вакуумна терапія показана при передчасному зів'яненні шкіри, целюліті, м'язової в'ялості, наявності подвійного підборіддя, необхідності в корекції форми грудей.

Вакуум-апарат

Вакуум апарат для масажу поєднує корисну дію, яка чиниться на поверхні тіла звичайним масажем, і вакуумний вплив, що призводить до поліпшення харчування шкіри на клітинному рівні, забезпечує правильну циркуляцію лімфи, дозволяє уникнути набряків і посилити тонус шкіри.

Так як вакуумна терапія має деякі протипоказання для застосування, а також деякі обмеження, пов'язані з раніше перенесеними косметологічними процедурами, перед застосуванням вакуумного апарату клієнту слід попередити фахівця про стан здоров'я.

Вакуумний принцип застосовується і в інших процедурах. Так, при дермабразії за допомогою вакууму видаляються відлущені частинки шкіри, що допомагає досягти максимального ефекту. Вакуум використовується в ряді косметологічних комбайнів, що забезпечують проведення різних процедур, надаючи можливість проводити комбіновані сеанси, тим самим підвищуючи їх ефективність.

Все для апаратної косметології

Інтернет-магазин BuyBeauty пропонує купити апарат для процедур із застосуванням вакууму за доступною ціною, а також різні косметологічні комбайни, розраховані на виконання декількох функцій, обладнання для мікрострумової терапії та багато іншого, що стане в нагоді як для салонів краси, так і для домашнього використання.

Крім обладнання, в інтернет-магазині BuyBeauty можна купити косметику по догляду за шкірою обличчя, а також різні інструменти. Доставка здійснюється по всіх регіонах України компаніями Нова Пошта або Укрпошта. Ціна послуги фіксована і не залежить від загальної суми придбаних товарів.

Косметологічний комбайн Ultrasonik
Безкоштовна доставка
8 900 грн.
+
Косметологічний комбайн Radium М-3398 (6 в 1)
Безкоштовна доставка
5 750 грн.
Немає у наявності