Від жирових відкладень можна позбутися трьома способами: власною працею, хірургічним шляхом або ж за допомогою спеціальних процедур. Останні набувають все більше популярності. Адже вони дозволяють домогтися не тільки бажаних параметрів, але і поліпшити стан шкіри.

Одна з найпопулярніших спалюючих жир процедур - кавітація. Її ще називають безопераційною ліпосакцією.

Апарат кавітації: принцип роботи

Кавітація - це процес утворення бульбашок, заповнених газом або парою. Коли УЗ хвиля проходить через мембрани жирових клітин, в них утворюються молекули повітря, через що їх зв'язок між ними слабшає. Далі починається процес розщеплення жирової клітковини на  простіші структури, частина з яких виводитися з організму через лімфатичну систему.

Чому ж потрібно купувати апарат для кавітації? Напевно вас відвідала думка, що такий масаж можна провести за допомогою інших ультразвукових приладів. Попри те, що всі УЗ апарати генерують один тип хвиль, вони генерують його з різною силою і частотою. Щоб не поглиблюватися у фізику, просто скажемо: апарат ультразвукової кавітації призначений для схуднення, УЗ скрабер – для очищення шкіри, фонофорез – для насичення поживними речовинами.

* Також доречно говорити про різницю в насадках. Кавітаційні апарати мають насадки за допомогою яких зручно провести сеанс на тілі.

Як використовувати апарат ультразвукової кавітації?

  1. Зберіть анамнез клієнта. Перед проведенням процедури варто переконатися, що у людини відсутні протипоказання. Це стосується і тих, хто придбав прилад для кавітації в домашніх умовах.
  2. Визначте зону впливу: накресліть маркером, як хірурги, або ж просто візуально визначте область для якої будете проводити процедуру. З метою безпеки і заради досягнення максимальної ефективності, за один раз рекомендується опрацьовувати не більш двох зон. Діаметр кожної приблизно один аркуш А4. Це можуть бути так звані "вушка" на стегнах + внутрішня сторона стегна.
  3. Нанесіть на шкіру гель провідник і почніть процедуру. Переконайтеся в тому, що прилад щільно прилягає до тіла: від цього залежить ефективність впливу. Робіть масаж круговими рухами в напрямку лімфотоку. Ретельно опрацьовуйте проблемні зони протягом 20-25 хвилин кожну.
  4. Після масажу залишки гелю потрібно змити.

Рекомендований курс складається з 10-15 сеансів з інтервалом 7-10 днів. Перед процедурою і після бажано випити 1.5-2 л. води, щоб прискорити процес виведення жирових клітин.

* Принцип проведення в домашніх умовах той же.

Протипоказання:

  • вагітність і період лактації;
  • наявність ран в області впливу;
  • цукровий діабет на другій стадії;
  • будь-які онкологічні захворювання;
  • наявність кардіостимуляторів і металевих імплантатів;
  • захворювання нирок і печінки.

Скільки коштує кавітаційний апарат?

Ціна на прилад для кавітації коливається в районі 6000 грн. Вартість масажу в салоні 500-600 грн. Купуючи прилад для домашнього використання, ви економите в перспективі. Що стосується косметологів, то переваги очевидні. Апарат вирішує важливу проблему жінок, і, отже, буде користуватися популярністю.

Відгуки клієнтів про апарат кавітації

В основному про ці прилади можна прочитати позитивні відгуки. Хороший візуальний ефект помітний вже після 2 сеансу, що досить непогано для косметологічної процедури. З тих же відгуків можна стверджувати, що дівчата успішно використовують подібні прилади в домашніх умовах. Єдине "АЛЕ": не варто проводити сеанси частіше 1 рази в тиждень. Так ви збільшуєте навантаження на лімфатичну систему, що загрожує порушенням роботи печінки та нирок.

(15)
5 800 грн.
+
БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля салону Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Модельmini 40K НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц, 0.8А
(1)
11 200 грн.
+
Вага3,150 кг Розміри (ШxВxД) 405 х 185 х 265 мм БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля салону Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
(3)
3 200 грн. 2 950 грн.
+
Вага530 грамм Розміри (ШxВxД) 120 х 120 х 130 мм Призначення апаратуАпарати для корекції фігури БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля дому
(1)
3 100 грн.
+
Вага680 грамм Розміри (ШxВxД)195 x 150 x 98 мм БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля дому Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
4 900 грн.
+
Вага2 кг Розміри (ШxВxД)400 х 210 х 110 мм Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Де використовуєтьсядля салону БрендBuyBeauty
(2)
3 350 грн.
Немає у наявності
Вага830 грамм Розміри (ШxВxД)170 х 155 х 110 мм БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Де використовуєтьсядля дому