Ультразвукові апарати

Косметологічний ультразвуковий апарат для чищення обличчя

Терапевтична косметологія, вивчає естетичні проблеми зовнішності, рекомендує регулярний догляд за шкірою обличчя, але інтенсивний ритм життя не завжди дозволяє виділити час на відвідування косметологічного салону. Вирішити цю проблему можна, купивши ультразвуковий прилад для чищення обличчя. Таке рішення дає можливість проводити процедуру в будь-який зручний час, а також дозволяє економити гроші, необхідні для візиту в косметичний салон.

Ультразвукова апаратна чистка, на відміну від механічної, не травмує шкірні покриви, що є одним з важливих переваг ультразвукового приладу, адже при попаданні сонячних променів на пошкоджену ділянку неминуче з'являється стійкий пігмент. Очищення ультразвуком може проводитися щомісяця, в будь-який час року, а макіяж може наноситися вже через кілька годин.

Глибоке комплексне очищення сприяє позбавленню від чорних крапок (комедонов) і надлишкових рогових нашарувань, помітно вирівнює рельєф, зменшує кількість пігментних плям. Процедура очищення шкіри в домашніх умовах забезпечує протизапальну і антисептичну дію, сприяє звуженню пор, нормалізує роботу сальних залоз і покращує загальний стан шкірного покриву.

При застосуванні ультразвукового косметичного апарату одночасно з пілінгом Ви отримуєте масажні і тонізуючі процедури, які активують омолоджуючі процеси. Шкіра обличчя помітно підтягується, стає більш пружною і свіжою, а ефективність процедури зберігається протягом місяця.

Як вибирати ультразвукові прилади по догляду за шкірою обличчя

При виборі УЗ апарату необхідно детально ознайомитися з його технічними характеристиками, оскільки від тих чи інших властивостей приладу залежить якість очищення:

  • потужність. Цей параметр в портативних пристроях коливається від 0,5 до 2W, а в стаціонарних моделях може бути регульованим, де в залежності від складності процедури є можливість вибирати потужність від 0 до 10 W. Вибір потужності впливає на якість чистки (чим вона вище, тим глибше проникнення ультразвукових хвиль в шкірний шар);
  • частота коливань за одну секунду, що обчислюється в Герцах. 1 Гц дорівнює одному коливанню за секунду. Для терапевтичної практики використовується ультразвук в діапазоні від 800 до 3 000 000 Гц. Вибір даного параметра безпосередньо залежить від необхідної глибини впливу ультразвуком, і чим вище значення, тим менше глибина проникнення ультразвуку. Для косметичних процедур в терапії застосовується частота від 1600 до 3000 кГц, що вважається достатнім для проникнення хвиль вглиб епідермісу до півтора сантиметрів;
  • тип ультразвукових хвиль. Хвилі розрізняють імпульсні і постійні. Зустрічаються прилади з обома типами хвиль, які можна вибирати в залежності від умов очищення. Імпульсний тип УЗ-хвилі сприяє проникненню поживних речовин в шари шкіри, а постійний відповідає за її очищення.

Крім технічних особливостей апарату, слід враховувати його функціональність, а також розміри пристрою. Деякі прилади оснащені дисплеями, на які виводиться інформація про встановлені програми, регульовані режими і тривалість сеансу. Також апарат оснащується кнопками, які відповідають за безперервний або імпульсивний тип роботи, включення позитивних або негативних іонів, кнопки включення / відключення пристрою.

Купивши апарат для ультразвукової косметичної терапії, Ви поліпшите стан шкірних покривів, підтягнете контури обличчя і отримаєте сяючу, здорову шкіру.

Де купити прилад для УЗ чищення обличчя?

Купити ультразвуковий (УЗ) апарат для чищення обличчя, а також інше обладнання для косметології в місті Київ або з пересилкою по Україні можна в інтернет-магазині «BuyBeauty», де ціна на косметологічні прилади з  функцією «ультразвук» відображена на сторінці товару. Купивши косметологічне обладнання, Ви зможете самостійно проводити сеанси по очищенню шкіри і виконувати процедури для догляду за обличчям, шиєю і зоною декольте в будь-який зручний час.

У магазині «BuyBeauty» (Україна) представлені: скрабер для очищення, фонофорез, а також апарати для ультразвукової кавітації. Ми організовуємо пересилання по всій Укріїні за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта», а також оператора поштового зв'язку «Укрпошта». Вартість доставки відображається на сторінці товару, а замовлення на суму понад 1000 гривень доставляються безкоштовно.

Ультразвуковой скрабер (PD-16)
Зберегти 11%
1 480 грн. 1 320 грн.
+
640 грн.
Немає у наявності