Кріотерапія пройшла довгий шлях розвитку: починаючи від лікування артриту і закінчуючи схудненням. Це одна з багатьох процедур, яку косметологи запозичили у лікарів. І треба віддати їм належне, тому що методика дійсно дуже ефективна. Сьогодні кріотерапію застосовують для ліфтингу обличчя і тіла, корекції целюліту, зменшення розтяжок і для багатьох інших цілей.

Як працює апарат для кріотерапії?

За допомогою приладу відбувається дія на шкіру наднизькими температурами (до - 200°C). Під впливом холоду судини сильно звужуються, що стимулює активний кровообіг. Завдяки цьому шкірні клітини насичуються киснем, внаслідок чого запускаються процеси регенерації.

Найчастіше термоліфтинг застосовують для зменшення глибини та кількості зморшок. Другий за популярністю запит - схуднення. Вплив наднизьких температур також сприяє розщепленню жирових клітин.

Сама ж процедура абсолютно безболісна. Холод значно знижує чутливість, завдяки чому людина не відчуває болю.

* Цікавий факт: в організмі людини в кілька разів більше рецепторів холоду, ніж тепла. Саме тому низькі температури завжди відчуваються сильніше.

Апарат для кріотерапії обличчя

Найчастіше для обличчя роблять кріомасаж або кріоліфтинг. Перша методика сприяє зняттю напруги в м'язах, усуває набряки та підвищує тонус шкіри. Зазвичай для проведення кріомасажу косметолог використовує спеціальний тампон з рідким азотом. З його допомогою фахівець опрацьовує кожну ділянку шкіри протягом 2-3 хвилин.

Кріоліфтінг роблять за допомогою спеціального приладу. Ця процедура спрямована на підтяжку обличчя і корекцію дрібних зморшків.

* Якщо ви хочете спробувати наскільки процедура буде популярною, радимо купити портативний апарат для кріотерапії. Його досить для проведення терапії на обличчі, в області декольте і шиї.

Переваги термотерапії

1. Відсутність реабілітаційного періоду: після кріотерапії не залишається синців, гематом і інших пошкоджень, типових для ряду процедур. Це великий плюс для тих, хто хоче миттєвий результат "без жертв".

2. Сумісність з безліччю методик: найчастіше процедуру чергують з хімічними пілінгами, лазерним шліфуванням і масажами.

* Не рекомендується проводити процедуру після мезотерапії або ін'єкцій ботоксу. Вплив низькими температурами сприяє розщепленню активних речовин, що входять до складу коктейлю.

3. Доступність: ціни на кріомасаж обличчя коливаються в районі 300 грн за один сеанс. Апарат кріотерапії купити в Україні також можна за невеликі гроші.

4. Швидкий результат: ефект видно вже після першого разу, а весь курс в середньому складається з 6-8 сеансів.

Звичайно в терапії є і свої мінуси. Наприклад, її не рекомендується проводити влітку, тому що шкіра після процедури деякий час дуже вразлива. Також, кріоліфтинг має багато свідчень, в тому числі й поширених (купероз, близько розташовані капіляри).

Також, результат на 70% залежить від компетенції майстра, тому що терапію потрібно проводити швидко та акуратно. Решта 30% залежать від якості приладу. Якщо хочете придбати професійний, загляньте в каталог BuyBeauty. Тут ви знайдете безліч моделей портативних приладів і косметологічних комбайнів з потрібною функцією.

+
Де використовуєтьсяуніверсальний БрендBuyBeauty Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя Модельcold / hot 555 Адаптер5V 1А
+
Модель«cold & hot» (M-064) НапругаAC 100-240 В, 50/60 Гц Різниця температур40-1 С Вага2 кг (брутто) Розміри (ШxВxД)180x80x60 мм
+
Вага1,15 кг Розміри (ШxВxД)230х70x55 мм БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для обличчя МодельG-101