Апаратна косметологія

У салонах краси для процедур, пов'язаних з омолодж енням, поліпшенням стану шкіри, корекцією фігури, лікуванням акне, рубців і судинних зірочок, активно використовується апаратна косметологія. Сучасні косметологічні апарати використовують лазери, мікроструми, вакуум, ультразвукові та світлові хвилі, а також механічний вплив на поверхню шкіри.

Застосування найдієвіших і ретельно розроблених сироваток, масок і кремів не може зрівнятися за ефективністю з апаратними методами впливу, так як при звичайному нанесенні всі ці засоби впливають тільки на епідерміс, апаратна ж косметологія дозволяє даних препаратів проникнути вглиб шкіри і впливати на її глибокі шари .

Ця сфера косметології активно розвивається і з кожним роком з'являється все більше нових апаратів, що дозволяють вирішувати будь-які проблеми безпечно і безболісно.

Витратні матеріали для косметології

Апаратна косметологія, крім безпосередньо того чи іншого приладу або комбайна, вимагає застосування додаткових витратних матеріалів. Матеріали для салону краси можуть бути одноразовими і призначеними для багаторазового використання.

До одноразових матеріалів відносяться предмети гігієни, які утилізуються після одного застосування, а також різні насадки, голки. Використання одноразових витратних матеріалів дозволяє уникнути робіт по їх очищенню і стерилізації, забезпечує високий рівень безпеки, а також спрощує роботу майстра, їх вартість при цьому невисока. Багаторазові матеріали піддаються стерилізації, після чого використовуються повторно.

BuyBeauty - все для краси

В інтернет-магазині BuyBeauty (Україна, Київ) можна придбати витратні матеріали для косметології, широко застосовуються в салонах краси. Різні насадки для дермабразії, електроди для мікрострумової терапії, картриджі для дермаштампа і мезоінжектора, фільтри для вакуумного апарату і багато іншого можна знайти на сторінках сайту BuyBeauty.com.ua за доступною ціною.

Доставка здійснюється по всіх містах України - жителі Києва, Харкова, Дніпра, а також інших населених пунктів, в яких є відділення Нової Пошти, можуть отримати замовлення вже через один-три дні. Якщо у Вашому місті немає відділень Нової Пошти, замовлення буде доставлене компанією Укрпошта в тижневий термін.

Магазин BuyBeauty регулярно проводить акції і розпродажі обладнання для салонів краси, інструментів і косметики, стежте за нашими новинами в соціальних мережах або підпишіться на розсилку новин по електронній пошті.

40 грн.
БрендMYM Кількість голок24 голок (різьблення) Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя Тип обладнаннядермаштамп
(4)
350 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
(4)
55 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для обличчя МатеріалПластик + Папір
(5)
1 460 грн. 980 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалпластик Насадки24 штуки
(6)
55 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалсиликон + токопроводящий гель Вага 28 грам (комплект) Розміри (ШxВxД)78x52x1 мм.
185 грн.
БрендEZ Вариантыоригинальный (5 игл) Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя Тип обладнаннямезоінжектор
65 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалсилікон + струмопровідний гель Вага25 грам Розміри (ШxВxД)60x25x1 мм.
390 грн. 290 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для чищення обличчя МатеріалABS Насадки6 штук
(3)
1 090 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для обличчя МатеріалАлюминий Насадки3 шт. Вага480 грам
66 грн.
+
Вага4,5 грама Обсяг0,3 мл Розміри (ШxВxД) 75 х 30 х 15 мм БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя
(5)
380 грн.
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури МодельAN3200 Вага115 грамм Розміри (ШxВxД)240x200x1 мм
(7)
190 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для чищення обличчя МатеріалABS Насадки8 штук Вага30 грам
(1)
55 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуПрилади для догляду за обличчям
(3)
1 370 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для обличчя Матеріалсталь Насадки9 алмазных + 3 рукоятки Вага350 грам Розміри (ШxВxД)180x140x40 мм
175 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для чищення обличчя
(1)
440 грн.
+
БрендBtgirl Призначення апаратуАпарати для обличчя МатеріалABS МатеріалABS-пластик
115 грн.
+
Вага26 грам Обсяг5 мл. Розміри (ШxВxД)136x106x20 мм БрендMesoJet Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя
75 грн.
+
БрендBeauco Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя Матеріалнержавіюча медична сталь
75 грн.
+
Обсяг5 мл. БрендEZ Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя Тип обладнаннямезоінжектор
(2)
95 грн.
+
БрендMalian Призначення апаратуПрилади для догляду за обличчям МодельMP- 8397 Вага24 грама Розміри (ШxВxД)185 х 120 х 20 мм
Показати ще 9 товарів