Витратні матеріали

Апаратна косметологія

У салонах краси для процедур, пов'язаних з омолодж енням, поліпшенням стану шкіри, корекцією фігури, лікуванням акне, рубців і судинних зірочок, активно використовується апаратна косметологія. Сучасні косметологічні апарати використовують лазери, мікроструми, вакуум, ультразвукові та світлові хвилі, а також механічний вплив на поверхню шкіри.

Застосування найдієвіших і ретельно розроблених сироваток, масок і кремів не може зрівнятися за ефективністю з апаратними методами впливу, так як при звичайному нанесенні всі ці засоби впливають тільки на епідерміс, апаратна ж косметологія дозволяє даних препаратів проникнути вглиб шкіри і впливати на її глибокі шари .

Ця сфера косметології активно розвивається і з кожним роком з'являється все більше нових апаратів, що дозволяють вирішувати будь-які проблеми безпечно і безболісно.

Витратні матеріали для косметології

Апаратна косметологія, крім безпосередньо того чи іншого приладу або комбайна, вимагає застосування додаткових витратних матеріалів. Матеріали для салону краси можуть бути одноразовими і призначеними для багаторазового використання.

До одноразових матеріалів відносяться предмети гігієни, які утилізуються після одного застосування, а також різні насадки, голки. Використання одноразових витратних матеріалів дозволяє уникнути робіт по їх очищенню і стерилізації, забезпечує високий рівень безпеки, а також спрощує роботу майстра, їх вартість при цьому невисока. Багаторазові матеріали піддаються стерилізації, після чого використовуються повторно.

BuyBeauty - все для краси

В інтернет-магазині BuyBeauty (Україна, Київ) можна придбати витратні матеріали для косметології, широко застосовуються в салонах краси. Різні насадки для дермабразії, електроди для мікрострумової терапії, картриджі для дермаштампа і мезоінжектора, фільтри для вакуумного апарату і багато іншого можна знайти на сторінках сайту BuyBeauty.com.ua за доступною ціною.

Доставка здійснюється по всіх містах України - жителі Києва, Харкова, Дніпра, а також інших населених пунктів, в яких є відділення Нової Пошти, можуть отримати замовлення вже через один-три дні. Якщо у Вашому місті немає відділень Нової Пошти, замовлення буде доставлене компанією Укрпошта в тижневий термін.

Магазин BuyBeauty регулярно проводить акції і розпродажі обладнання для салонів краси, інструментів і косметики, стежте за нашими новинами в соціальних мережах або підпишіться на розсилку новин по електронній пошті.

Комплект вакуумных банок [пластиковые] (24 штуки)
Зберегти 15%
Акція
(5)
1 460 грн. 1 241 грн.
+