Апарати для плазмового ліфтингу і омолодження

Коагуляція

Косметологічна індустрія спрямована на рішення естетичних проблем і виявлення їх етіології з подальшим коригуванням терапевтичними методами. Одна з інноваційних методик - коагуляція, яка успішно застосовується для виправлення різних косметичних дефектів.

Існує лазерна і електрична коагуляція. Використання лазерного методу доцільно для усунення надмірного росту волосся на різних ділянках тіла, ознак варикозного розширення вен у вигляді сіточок або зірочок, усунення пігментних плям, а також татуювань.

Електрична коагуляція застосовується для проведення видалення доброякісних новоутворень, таких як: папілома, бородавка, родима пляма. Крім перерахованого вище, коагулятор (плазмоліфт апарат) здатний виправити ознаки вікового старіння шкіри, повернути пружність і позбавити від дрібних мімічних зморшок.

Апарат для плазмового ліфтингу

Робота плазмового коагулятора побудована на принципах дії коагуляционної плазми. Електричний розряд, що подається на шкірний покрив пацієнта, надходить до шкіри через повітряний зазор в декілька міліметрів не здійснюючи контакту з оброблюваною ділянкою. Під час проведення сеансу, в залежності від необхідності, може моделюватися глибина або обсяг оброблюваної ділянки шкіри.

В процесі процедури між голкою plasma lift апарату і оброблюваної поверхнею утворюється електрична дуга, що має схожість з мікро-блискавкою. Під впливом плазмаліфтингового апарату, на шкірний покрив наносяться мікроскопічні точки, які стимулюють клітини епідермісу до регенерації, не зачіпаючи здорові тканини. У всіх точках відбувається регенерація верхнього шару епідермісу без виділення крові і нанесення шкоди довколишнім тканинам.

В результаті процедури на поверхні утворюється суха скориночка. Її завдання - захищати оброблювану ділянку від проникнення інфекції. Згодом вона зникає, не залишаючи сліду, скорочуючи ділянку тканини без появи рубців, шрамів або інших ознак втручання.

Електрокоагулятор показує результати, аналогічні фракційному лазеру, але, в той же час, має переваги. Перша перевага - ціна на плазмаліфтинговий апарат, а відповідно, і собівартість проведення процедури. Друге - ювелірна точність процесу омолодження, оскільки всі дії виконуються вручну. Третє - можливість обробити значні ділянки шкірних покривів. І, нарешті, плазмовий ліфтинг гарантує більш короткий період реабілітації, ніж при проведенні процедури за лазерною методикою.

Косметологічні апарати для усунення дефектів і омолодження в магазині «BuyBeauty»

У магазині «BuyBeauty» Ви можете вибрати і купити плазмовий апарат для омолодження шкіри, а також інше обладнання для проведення косметичних процедур. На нашому сайті Ви знайдете товари зі знижками і можете взяти участь в промо-акціях, які допоможуть Вам купити необхідне за більш привабливою вартості.

Оплата замовлень здійснюється платіжними картами через термінали самообслуговування або за допомогою систем електронних переказів, а також післяплатою при отриманні товару. Крім основного способу оплати, ми пропонуємо альтернативний варіант розрахунку за покупку - в кредит на термін до 24 місяців. Більш детальну інформацію про доставку та оплату Ви знайдете у відповідному розділі сайту або можете її отримати, зателефонувавши до нас за контактними номерами телефонів.