Раніше мікрострумову терапію використовували виключно в фізіотерапевтичних цілях. Масаж електричними імпульсами допомагав відновити рухливість м'язів після травм і хвороб. Як бонус терапія давала косметичний ефект у вигляді омолодження шкіри. Саме тому метод почали широко застосовувати в косметології. Процедуру роблять з метою досягнення ліфтинг ефекту і корекції зморшок.

Принцип роботи апарату для мікрострумів

Апарат мікрострумової терапії генерує електричні імпульси наднизьких частот. Вони схожі з імпульсами людського тіла, тому абсолютно безпечні. Під впливом струму клітинні мембрани ніби "прокидаються": зростає синтез АТФ і транспорт амінокислот, поліпшується кровообіг, посилюється вироблення білкових молекул. За рахунок цих процесів і відбувається омолодження обличчя.

Сам же прилад може мати різну форму: від звичного обладнання з насадками до масок, і навіть масажерів для домашнього використання. Останні являють собою ручку, на кінчику якої закріплені металеві ролики. Електричні імпульси виникають в результаті тертя між кульками та шкірою.

* Мікрострумові домашні апарати не допоможуть позбутися від зморшок, тому що виробляють слабкі імпульси. Але такі масажери точно допоможуть підвищити тонус шкіри і вирівняти колір обличчя.

Як вибрати апарат для мікрострумової терапії?

1. Кількість рівнів інтенсивності.

Чим більше тим краще. Прилади з 7 і більше рівнів інтенсивності дозволяють налаштувати мікроструми відповідно до індивідуальних особливостей і потреб клієнта. Якщо рівнів інтенсивності мало, то для певного відсотка клієнтів терапія може бути неефективною.

2. Функціонал.

Найчастіше що професійні, що портативні домашні прилади забезпечені декількома функціями. Як правило, це вібрації або LED терапія. Купити апарат тільки з мікрострумами практично неможливо: навіть бюджетний роликовий масажер частково виконує функцію теплотерапії.

* Мікроструми поєднуються з цими процедурами, за винятком ін'єкційних. Під впливом електричних імпульсів коктейль ін'єкцій розсмокчеться швидше.

3. Ціна.

Ціновий діапазон серед цього обладнання широкий: від 1500 до 20 000 грн. Як правило, дорогі моделі забезпечені 3-5 додатковими функціями. Купити апарат мікрострумової терапії можна і за 2000 грн. Що стосується домашніх приладів, то якісний масажер з металевими роликами обійдеться приблизно у 300 грн.

* Більшість недорогих моделей - компактні, великі габарити мають тільки комбайни та маски.

4. Відгуки.

Не пошкодуйте часу вивчити відгуки про обладнання. Люди часто пишуть про ті нюанси використання, які міг не врахувати виробник. Наприклад, скільки сеансів достатньо для досягнення ефекту або які функції працюють краще за все.

Переваги апаратів мікрострумової терапії

  1. Абсолютно безболісна процедура, яку можна робити людям з низьким больовим порогом.
  2. Це одна з небагатьох процедур, яку можна робити при куперозі та на початковій стадії розацеа.
  3. Мікроструми надають розслабляючий і омолоджуючий ефект.
  4. Процедуру реально провести як в домашніх умовах, так і в салоні.

Детальніше про методику можна прочитати в статті.

+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури МодельE-555 Живлення12V / 3A Потужність36 W
+
Вага148 грам Розміри (ШxВxД)200x140x50 мм. Призначення апаратуПрилади для догляду за обличчям БрендNeue-Li МодельNeue-Li M5
+
БрендBuyBeauty Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельBeauty Pen GG-14 Напруга5 V, 1200 mA LED-кольоричервоний, синій, жовтий
+
МодельMEI-1098 Адаптер12V, 1A НапругаAC 100-240 В, 50/60 Гц Потужність струму120 mA Вага200 грамм
+
БрендMagic Star Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Призначенняантицелюлітний МодельMLX - 1299 Адаптер9V
+
БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля салону МодельBIO Skin Scrubbing Machine B-2022 НапругаAC 110-120 V/220-240 V МатеріалABS
БрендGerman Techology Призначення апаратуПрилади для догляду за обличчям Модель КM-828 Адаптер3,7 V Потужність1 W
БрендBeauty Equipment Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельEYE CARE 818 Адаптер6А 250V Потужність30 W
Вага700 грам Розміри (ШxВxД)140х100х100 мм БрендJUBAO Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
БрендBuyBeauty Де використовуєтьсядля салону Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя Модель B-809 Потужність1-100W