Як правило, щоб поліпшити стан шкіри, потрібно наситити її корисними речовинами. Раніше з цією метою косметологи вводили в дерму потрібні компоненти за допомогою ін'єкцій (мезотерапія). Цей метод ефективний, але трохи неприємний. Саме тому і виникло безліч варіантів процедури, які передбачають введення активних речовин безін'єкційним способом. Один з них - електропорація.

Принцип роботи апарату електропорації

Процедура передбачає створення воронок у ліпідній мембрані під впливом електричного поля. Ці канали відкриваються на певний час, а потім закриваються. Мета впливу полягає в тому, щоб використовувати цей тимчасовий проміжок: наситити клітини корисними речовинами. Завдяки відкритим каналам, активні речовини в складі коктейлю проникають глибоко в дерму, що і забезпечує ефективність процедури.

У косметології електропорацію використовують для того, щоб:

  • поліпшити колір обличчя і підвищити тонус шкіри;
  • позбутися від дрібних і великих зморшок;
  • зробити овал обличчя чіткішими;
  • звузити пори;
  • нормалізувати секрецію сальних залоз;
  • зменшити обсяги тіла, скорегувати целюліт.

Електропорація апарат можна використовувати для лікування волосся, тіла та обличчя.

* За допомогою портативних приладів в домашніх умовах можна провести процедуру для обличчя. Для тіла потрібно використовувати професійні апарати зі спеціальними насадками.

Як вибрати апарат для електропорації?

1. Сила струму.

Тут важливо не стільки максимальна сила струму, скільки діапазон. Якщо він широкий, значить ви зможете застосовувати обладнання для проведення процедури на будь-якій ділянці тіла. Що стосується цифр, то нехай вони вас не лякають. Всі показники вказані в мкА, що в кілька тисяч разів менше, ніж може відчути людина.

2. Матеріал головки наконечника.

Робоча частина апарату повинна бути виготовлена з металу, оскільки метали добре проводять електричний струм. До того ж цей матеріал довговічний: термін служби від 10 років.

3. Функціонал.

Чим більше функцій передбачено - тим більше процедур ви можете проводити. Часто подібне обладнання додатково оснащено функціями кріотерапії, теплотерапії, RF ліфтингу та інших.

Якщо ж ці функції вам не потрібні, ви можете купити апарат тільки для електропорації. Найчастіше такі прилади дуже компактні, завдяки чому їх можна використовувати як в салоні, так і в домашніх умовах.

4. Ціна.

Ціна апарату електропорації залежить від мети використання. Якщо хочете придбати портативний прилад, то його вартість коливається в районі 2000 грн. Професійне обладнання зазвичай оснащено рядом інших функцій, тому вартує від 10 000 грн.

* Як для салону, так і для будинку можна використовувати портативні прилади.

Електропорація або мікрострумами?

Обидві процедури припускають вплив на шкіру струмом наднизької частоти і сили, через що їх плутають. Різниця між ними в тому, що за допомогою мікрострумів виконується електричний масаж обличчя, навіть стимулюються його м'язи. Його роблять з метою омолодження та очищення шкіри. Як правило, при проведенні мікрострумової терапії не використовують активні компоненти.

При проведенні другої процедури використання корисних речовин обов'язково. В цьому і полягає суть впливу, щоб за допомогою струму на час відкрити канали і дати можливість клітинам краще насититися.

Також, є різниця в протипоказаннях. З ними ви можете ознайомитися в інструкції до приладу, або прочитати  статтю в блозі.

+
Вага3 кг Розміри (ШxВxД)380x290x210 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельMesogan F-49E
+
Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельSKIN COOL B-189 НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність40 Вт