Процедури, запозичені з фізіотерапії, в 95% стають улюбленими процедурами косметологів і їх клієнтів. Так, наприклад, дарсонвалізація раніше застосовувалася для лікування синдрому Рейно, вегетативної дисфункції та інших хвороб. Але в один прекрасний момент косметологи дізналися про зовнішні зміни після проведення терапії, і тепер Дарсонваль одна з найпопулярніших косметологічних процедур.

Апарат Дарсонваль як і для чого застосовують?

Дарсонвалізація передбачає вплив на поверхневі шкірні покриви високочастотним імпульсним струмом. Завдяки цьому поліпшується кровообіг і стимулюється процес регенерації.

Процедуру рекомендується робити при хворобах м'язової системи, сухожиль, суглобів і венозної системи. У косметології дарсонваль застосовують для усіх областей тіла, обличчя, голови, спини, ніг, живота. Найчастіше процедуру проводять контактним способом по тілу водять насадкою, на кінчику якої генерується струм. Такий спосіб абсолютно безболісний, його ще називають тихим розрядом. Також, імпульсний масажер використовують для безконтактної терапії прилад водять уздовж тіла на відстані 1-4 мм. При такому способі людина може відчути легке поколювання.

Один і той же апарат може застосовуватися як у фізіотерапії, так і в косметології.

Прилад Дарсонваль: детальніше про сфери застосування

ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Терапію застосовують для лікування вугрового висипу, пористості й жирності шкіри, а також для загального поліпшення стану шкіри. Також, дарсонваль можна використовувати в комплексі з антивіковими методиками. При регулярному застосуванні процедура допоможе зменшити глибину і кількість зморшок. Дарсонвалізацію часто застосовують і при пігментації, для видалення поверхневих рубців і бородавок.

ДЛЯ ВОЛОССЯ І ГОЛОВИ

Найчастіше прилад використовують для нормалізації секреції сальних залоз і поліпшення кровообігу волосистої частини голови. У лікувальних цілях процедуру застосовують при випаданні волосся. Вплив коронного заряду дозволяє продовжити фазу росту волосся.

Не варто робити процедуру з надією на поліпшення густоти волосся. Імпульсний масаж здатний на багато що, але тут не допоможе.

Жодна методика не здатна поліпшити густоту волосся вона закладається на 3-му місяці внутрішньоутробного розвитку.

ДЛЯ СУГЛОБІВ

Застосовується виключно фізіотерапевтом. Найчастіше використовують для лікування артриту, поліпшення рухливості суглобів. Про методику варто більше дізнатися спортсменам, танцівникам і людям, чия робота безпосередньо пов'язана з активною фізичною діяльністю.

ДЛЯ М'ЯЗІВ

Методику використовують для зняття м'язового спазму, щоб прибрати або знизити больовий синдром в м'язах. Дуже часто застосовують для спини, тому що багато хто має з нею проблеми.

Протипоказання для процедури Дарсонваль

  • вагітність і період лактації,
  • будь-які онкологічні захворювання,
  • туберкульоз,
  • захворювання серцево-судинної системи,
  • психічні розлади,
  • купероз і гірсутизм,
  • порушення згортання крові й аутоімунні захворювання.

* Також не варто проводити процедуру при надмірному рості волосся. Терапія тільки погіршить ситуацію.

Поширені питання

1. Чи можна провести процедуру самостійно?

Так, ви можете купити Дарсонваль  для домашнього використання. Тільки не радимо використовувати прилад у фізіотерапевтичних цілях, і тим більше при наявності протипоказань.

2. Скільки коштує апарат?

Прилади для дарсонвалізації можна сміливо назвати дешевими. Хороші моделі коштують в районі 1000 грн. У найдорожчих моделях, функція є однією з 3-5 основних. Тому, низька ціна на прилад для імпульсного масажу не повинна вас бентежити.

3. Як зрозуміти чи потрібно купувати апарат?

В першу чергу переконатися, що немає протипоказань. Найкраще пройти повний медогляд. При виборі самого приладу обов'язково ознайомтеся з відгуками. Покупці часто пишуть про ті нюанси використання, які не передбачив виробник.

4. Чи потрібно мати медичну освіту для використання приладу?

Це не обов'язково, але бажано. Апарат для місцевої дарсонвалізації не вимагає наявність спеціальних навичок. Однак перед тим, як пропонувати процедуру клієнтам, рекомендується пройти профільні курси.

Купити апарат Дарсонваль в Україні можна за допомогою інтернет-магазину BuBeauty. Для цього потрібно вибрати потрібну модель і оформити замовлення. Протягом дня з вами зв'яжеться менеджер і уточнить всі деталі.

15
940 грн.
МодельDarsonval 08A Адаптер0,8 A НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність10W Вага700 грам