Що таке плазмоліфтінг

Процедура плазмоліфтінгу це підшкірне ін'єкційне введення плазми, яка збагачена тромбоцитами і виготовлена з власної крові пацієнта шляхом поділу її в центрифузі. Процедуру використовують з метою поліпшення стану шкіри.

Дана процедура застосовується для шкіри обличчя, волосистої частини голови, шиї, області декольте та інтимних зон. Плазмоліфтінг шкіри обличчя забезпечує високий рівень пружності та еластичності шкіри, зменшення зморшок і пігментації, зняття запалень, підтяжки овалу обличчя.

Для волосяної частини голови процедура застосовується з метою поліпшення стану волосся, а також для попередження його випадання. Шия і зона декольте після плазмотерапіі виглядають молодшими, можна забути про пігментні плями і зморшки. Явний ефект настає практично відразу після проведення процедури, шкіра стає більш пружною і свіжою.

До процедури Плазмоліфтінг іноді вдаються для якнайшвидшого відновлення після травмуючих косметологічних процедур, таких як пілінг, шліфування. Курс плазмоліфтінгу зазвичай становить 3-4 процедури, з перервою між ними в один-два тижні. Ефект від проведених процедур зберігається протягом року. Для того, щоб мати можливість проводити плазмотерапію, потрібно купити спеціальний апарат - центрифугу.

Центрифуга для плазмоліфтінгу

Плазма виготовляється з 50-60 мл крові, взятої з вени, методом центрифугування.

Щоб отримати плазму з крові пацієнта, вдаються до використання спеціального обладнання - центрифуги для плазмоліфтінгу. Важливими характеристиками, на які слід звернути увагу при покупці плазмоліфтингового апарату, є:

  • режими центрифугування - кількість обертів, необхідних для отримання плазми з максимальною кількістю тромбоцитів;
  • підтримання стабільної температури, так як її підвищення веде до загибелі тромбоцитів;
  • потужність і габарити, величина яких залежить від обсягу робіт і розміру приміщення;
  • зручна система управління і наявність додаткових функцій, таких як таймер, пам'ять та інші;
  • вартість центрифуги для плазмоліфтінгу.

BuyBeauty.com.ua - професійна косметологія

Купити центрифугу для отримання плазми з крові для плазмоліфтінга можна в інтернет-магазині BuyBeauty (Україна, Київ), в каталозі якого Ви зможете знайти і інше обладнання для салонів краси, косметологічні апарати та інструменти, а також засоби по догляду за шкірою за доступною ціною.

Висока якість обладнання, зручність при оформленні замовлення, оперативна доставка в Київ, Харків, Дніпро, а також будь-яке інше місто України і прийнятна ціна - переваги інтернет-магазину BuyBeauty.com.ua. Не втрачайте можливості вигідних покупок, стежте за пропонованими знижками і промо-акціями на нашому сайті.

+
Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя БрендGBT Electronic Factory МодельCentrifuga 800B Напруга220-240 В, 50/60 Гц Обороты0-4000 об./мин.
+
Вага4,5 кг Розміри (ШxВxД)280x290х250 мм Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя БрендGBT Electronic Factory МодельXC-2000
+
Вага4,5 кг Розміри (ШxВxД)280x290х250 мм БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя МодельXC-3000
+
БрендNINENBO Де використовуєтьсядля салону Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя Модель5/4000 Живленнявід мережі
+
Вага1,8 кг Розміри (ШxВxД)280x290х250 мм БрендBuyBeauty Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя МодельTD4 К
Немає у наявності
Призначення апаратуАпарати для ліфтингу обличчя БрендGBT Electronic Factory Обороты5000 об./мин. Кількість пробірок в роторі1) 8шт. по 0.5/1.5/2.0 мл.; 2) 16 шт. по 0.2 мл. Встановлений час обертаннябесконечность