Процес старіння, на жаль, необоротний. Поки що вчені не винайшли еліксир вічної молодості. Тому, цифра в паспорті однозначно буде зростати. Але вже винайдені засоби, які допомагають позбутися від зморшок. Причому їх настільки багато, що вам набридне пробувати все.

Апарат для розгладження зморшок: принцип роботи

Чому виникають зморшки? Причин кілька:

  • надмірна активність мімічних м'язів;
  • втрата шкірою еластичності;
  • втрата клітинами вологи.

Це найпоширеніші причини. Їх може бути й більше. Але не про це. Виходить прилад проти зморшок повинен впливати на мімічні м'язи обличчя і запускати регенеративні процеси в клітинах. Як досягти такого ефекту?

Впливати на глибинні шари шкіри та м'язи можна двома способами:

  1. Хірургічний: висічення тканин.
  2. Апаратний: вплив на підшкірні шари за допомогою певної технології, наприклад, ультразвуку, інфрачервоного світла, електричних імпульсів і т.д.

Все обладнання, яке дозволяє зробити омолоджуючі процедури, працює на основі певної технології. Вибирають її в залежності від запиту та індивідуальних особливостей клієнта.

* Про кожну з омолоджуючих технологій ви можете прочитати у блозі.

Як вибрати апарат для обличчя від зморшок?

1. Технологія

Ознайомтеся з основними технологіями та підберіть відповідне обладнання. Дуже часто косметологи купують ультразвукові апарати. Вони підходять для чутливої шкіри, не викликають неприємні відчуття. Інше може легенько пощипувати або поколювати.

2. Тип приладу

Апарат проти зморшок в домашніх умовах і професійний кардинально відрізняються між собою. Функціонал першого дозволяє досягти гарного результату при боротьбі з дрібними зморшками. Професійні здатні розгладити й мімічні.

3. Функціонал

Визначається кількістю режимів, рівнів інтенсивності та функцій. Чим їх більше - тим краще. Великий функціонал дозволяє налаштувати апарат відповідно до потреб кожного клієнта.

* Якщо дозволяють ресурси - купуйте багатофункціональне обладнання. У перспективі воно набагато вигідніше звичайних приладів.

4. Відгуки

Допоможуть вам зрозуміти як швидко окупається обладнання, наскільки ефективні процедури та інші нюанси. Це особливо корисно тим, хто вибирає між кількома моделями.

Чому варто купити прилад від зморшок?

1. Актуальна процедура.

Омолодження - один з найпопулярніших запитів клієнток салонів. І вони готові проходити курси процедур, якщо ви зможете забезпечити їм бажаний ефект. А ефект від застосування обладнання є. Хороший результат в більшості випадків видно вже після 2-3 процедур.

2. Варіативність.

Устаткування, яке орієнтоване на видалення зморшок, може використовуватися не тільки з метою омолоджування. Наприклад, фонофорез часто застосовують для живлення і глибокого зволоження шкіри, мікроструми - для формування чіткого овалу обличчя.

3. Швидка окупність.

В середньому подібні прилади окупаються за 1-2 місяці, косметологічні комбайни окупаються трохи довше. Багато в чому це залежить від кількості клієнтів і рівня цін в салоні, але все одно таке косметологічне обладнання швидко окупається.

4. Стати конкурентним.

Косметологу, який пропонує тільки чищення і масаж, буде важко конкурувати з іншими фахівцями. Зараз люди все частіше шукають омолоджуючі та антицелюлітні процедури. Не маючи їх в прайсі, вам буде важко залучати клієнтів.

Апарати для розгладження зморшок - це вже не фантастика. Купивши подібне обладнання, ви навряд чи чимось виділитеся на тлі інших. Але зате ви хоч з ними зможете почати повноцінно конкурувати, пропонуючи клієнтам дійсно цікаві та ефективні процедури.

+
Вага3 кг Розміри (ШxВxД)380x290x210 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельMesogan F-49E
+
Вага340 грамм Обсяг0,3 мл Розміри (ШxВxД)230 х 70 х 45 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory
+
Вага900 грам Розміри (ШxВxД)220x160x85 мм (коробка) БрендBuyBeauty Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельBT-19B
+
БрендBuyBeauty Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельBeauty Pen GG-14 Напруга5 V, 1200 mA LED-кольоричервоний, синій, жовтий
+
Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельSKIN COOL B-189 НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність40 Вт
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельGBT YT-440 АдаптерDC 12V, 2A МатеріалABS + сталь
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок Тип обладнанняапарати вакуумної терапії
+
Вага900 грамм Розміри (ШxВxД)170x190x80 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендMgee Beautiful МодельELF HYDRATING GX-039
БрендBeauty Equipment Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельEYE CARE 818 Адаптер6А 250V Потужність30 W
Вага24 грама Розміри (ШxВxД)15 x 50 мм; 37 x 80 мм БрендBeauty Benefit Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельSillicone Cup