Процес старіння, на жаль, необоротний. Поки що вчені не винайшли еліксир вічної молодості. Тому, цифра в паспорті однозначно буде зростати. Але вже винайдені засоби, які допомагають позбутися від зморшок. Причому їх настільки багато, що вам набридне пробувати все.

Апарат для розгладження зморшок: принцип роботи

Чому виникають зморшки? Причин кілька:

1.    надмірна активність мімічних м'язів;

2.    втрата шкірою еластичності;

3.    втрата клітинами вологи.

Це найпоширеніші причини. Їх може бути і більше. Але не про це. Виходить прилад проти зморшок повинен впливати на мімічні м'язи обличчя і запускати регенеративні процеси в клітинах. Як досягти такого ефекту?

Впливати на глибинні шари шкіри і м'язи можна двома способами:

1.    Хірургічний: висічення тканин.

2.    Апаратний: вплив на підшкірні шари за допомогою певної технології, наприклад, ультразвуку, інфрачервоного світла, електричних імпульсів і т.д.

Все обладнання, яке дозволяє зробити омолоджуючі процедури, працює на основі певної технології. Вибирають її в залежності від запиту і індивідуальних особливостей клієнта.

* Про кожну з омолоджуючих технологій ви можете прочитати у блозі.

Як вибрати апарат для обличчя від зморшок?

1. Технологія.

Ознайомтеся з основними технологіями і підберіть відповідне обладнання. Дуже часто косметологи купують ультразвукові апарати. Вони підходять для чутливої шкіри, не викликають неприємні відчуття. Інше може легенько пощипувати або поколювати.

2. Тип приладу.

Апарат проти зморшок в домашніх умовах і професійний кардинально відрізняються між собою. Функціонал першого дозволяє досягти гарного результату при боротьбі з дрібними зморшками. Професійні здатні розгладити і мімічні.

3. Функціонал.

Визначається кількістю режимів, рівнів інтенсивності і функцій. Чим їх більше - тим краще. Великий функціонал дозволяє налаштувати апарат відповідно до потреб кожного клієнта.

* Якщо дозволяють ресурси - купуйте багатофункціональне обладнання. У перспективі воно набагато вигідніше звичайних приладів.

4. Відгуки.

Допоможуть вам зрозуміти як швидко окупається обладнання, наскільки ефективні процедури і інші нюанси. Це особливо корисно тим, хто вибирає між кількома моделями.

Чому варто купити прилад від зморшок?

1. Актуальна процедура.

Омолодження - один з найпопулярніших запитів клієнток салонів. І вони готові проходити курси процедур, якщо ви зможете забезпечити їм бажаний ефект. А ефект від застосування обладнання є. Хороший результат в більшості випадків видно вже після 2-3 процедур.

2. Варіативність.

Устаткування, яке орієнтоване на видалення зморшок, може використовуватися не тільки з метою омолоджування. Наприклад, фонофорез часто застосовують для живлення і глибокого зволоження шкіри, мікроструми - для формування чіткого овалу обличчя.

3. Швидка окупність.

В середньому подібні прилади окупаються за 1-2 місяці, косметологічні комбайни окупаються трохи довше. Багато в чому це залежить від кількості клієнтів і рівня цін в салоні, але все одно таке косметологічне обладнання швидко окупається.

4. Стати конкурентним.

Косметологу, який пропонує тільки чищення і масаж, буде важко конкурувати з іншими фахівцями. Зараз люди все частіше шукають омолоджуючі і антицелюлітні процедури. Не маючи їх в прайсі, вам буде важко залучати клієнтів.

Апарати для розгладження зморшок - це вже не фантастика. Купивши подібне обладнання, ви навряд чи чимось виділитеся на тлі інших. Але зате ви хоч з ними зможете почати повноцінно конкурувати, пропонуючи клієнтам дійсно цікаві та ефективні процедури.

2 150 грн.
+
Вага340 грамм Обсяг0,3 мл Розміри (ШxВxД)230 х 70 х 45 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory
5 900 грн.
+
Вага3 кг Розміри (ШxВxД)380x290x210 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельMesogan F-49E
2 590 грн.
+
Вага900 грам Розміри (ШxВxД)220x160x85 мм (коробка) БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельBT-19B
1 080 грн.
+
БрендHuan Yan Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельBeauty Pen GG-14 Напруга5 V, 1200 mA LED-кольоричервоний, синій, жовтий
9 850 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендGBT Electronic Factory МодельSKIN COOL B-189 НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність40 Вт
36 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок Тип обладнанняапарати вакуумної терапії
2 480 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельGBT YT-440 АдаптерDC 12V, 2A МатеріалABS + сталь
1 970 грн.
+
Вага900 грамм Розміри (ШxВxД)170x190x80 мм Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок БрендMgee Beautiful МодельELF HYDRATING GX-039
4 640 грн.
Немає у наявності
БрендBeauty Equipment Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельEYE CARE 818 Адаптер6А 250V Потужність30 W
125 грн.
Немає у наявності
Вага24 грама Розміри (ШxВxД)15 x 50 мм; 37 x 80 мм БрендBeauty Benefit Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельSillicone Cup