Традиційний спосіб введення ін'єкцій повільно, але впевнено відходить у минуле. Цей спосіб вже встиг продемонструвати безліч недоліків: нерівномірний розподіл коктейлів, відсутність контролю за глибиною введення складу, неприємні відчуття. Саме тому, сьогодні існує так багато альтернатив традиційної мезотерапії. Одна з них - проведення процедури за допомогою мезоінжектора.

Що таке мезоінжектор?

Це прилад, який становить собою автомат, на стовбурі якого закріплені тоненькі голки. Не варто плутати апарат з мезороллером або дермаштампом. У мезоінжектор поміщаються коктейлі для ін'єкцій, тому фактично він є автоматичним приладом для введення препаратів. При цьому суть процедури взагалі не змінюється, додаються лише деякі переваги:

·       Підвищується швидкість: мезоінжектор дозволяє провести мезотерапію за 10 хвилин, а не за 30.

·       Регулюється глибина впливу, кількість препарату: якщо при традиційному методі ці параметри залежали від майстерності фахівця, то з приладом навіть початківець косметолог може провести процедуру на вищому рівні.

·       Зменшуються больові відчуття: коли укол роблять швидко він менш болючий, ніж коли голку зосереджено вводять в шкіру.

* При проведенні мезотерапії за допомогою приладу всі показання та протипоказання зберігаються.

Як вибрати апарат?

Перш ніж купити мезоінжектор, зверніть увагу на такі моменти:

1.     Кількість рівнів дозування і режими. Режими визначають з якою швидкістю прилад буде вводити коктейль, а рівні доз - який обсяг можна ввести за один раз. Чим більше різних рівнів, тим більше можливостей для майстра. Хороші моделі дозволяють провести мезотерапію для обличчя, волосся і тіла.

2.     Габарити. Устаткування для проведення мезотерапії може важити від 300 грам до 5 кг. Останні зручно використовувати у великих кабінетах, де є достатньо місця для закріплення установки. Портативні прилади можна використовувати в домашніх умовах.

3.     Відгуки. Вони дозволяють дізнатися всю актуальну інформацію про прилад: наскільки зручний у використанні, як швидко себе окупає, чи подобається клієнтам і т.д. А також, чи можна купувати конкретний мезоінжектор для домашнього використання.

4.     Ціна. Хороший прилад коштує в районі 6000 грн, косметологічний комбайн з функцією мезотерапії - від 10 000 грн. До цієї вартості також необхідно включити вартість активних препаратів і картриджів. У комплекті йдуть тільки 2-3 одноразові насадки з голками. Тому, купуючи мезоінжектор, ціна його в будь-якому випадку виходить на кілька тисяч гривень дорожче, ніж вказано.

* Для старту рекомендується купити апарат + 10 насадок. Картриджі, які йдуть в комплекті, закінчуються після 2 процедур, а покупка і доставка нових займе кілька днів. Це ж стосується і шприців.

Навіщо купувати мезоінжектор?

Найголовніші причини покупки - повний контроль за введенням коктейлю і швидкість. Перший параметр дозволяє провести процедуру на високому рівні навіть при відносно невеликій кількості досвіду. Головне знати методику проведення процедури, і вміти підбирати активні компоненти відповідно до індивідуальних потреб клієнта.

Другий показник приваблює клієнтів, тому що все цінують свій час. Якщо є можливість отримати аналогічний результат за 10 хвилин, а не за 30, то чому нею не скористатися? Поєднання цих двох очевидних вигод і формує рентабельність обладнання. Він не навчить вас правильно проводити мезотерапію, але значно спростить процес, за що ваші клієнти будуть безумовно віддячать вам.

+
МодельMesoGun EZ1000 АдаптерAC 110-240 В, 50/60 Гц / DC 8.4V 500ma Напругавбудований Li-ion акумулятор, 7.4V, 850mA Потужність4 W Режими роботи5 безперервних рівнів / 6 рівнів дозування
БрендEZ Вариантыоригинальный (5 игл) Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя Тип обладнаннямезоінжектор
+
Обсяг5 мл. БрендEZ Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя Тип обладнаннямезоінжектор