Мезотерапія - одна з найшвидших і дієвих косметологічних процедур. Напевно, саме тому вона настільки популярна. Шкода не всім доступна. Багато дівчат з чутливою шкірою або низьким больовим порогом просто відмовляються від процедури. Також, є відсоток людей, яким ніяково від думки, що зараз їм будуть щось колоти. Ці два сегменти людей досить великі, тому було б нерозумно ними нехтувати. На щастя, це й непотрібно. Сьогодні кожен фахівець може запропонувати альтернативу класичної методики - безін'єкційну мезотерапію.

Як працює апарат безін'єкційна мезотерапія?

Апарат вивчає спектр певних хвиль (ультразвукових, електричних), під впливом яких поліпшується проникність шкірної мембрани. Це дозволяє ввести активні компоненти без допомоги голки. Ефект такий же, як і при застосуванні класичного методу. Безін'єкційна терапія застосовується для:

  • підвищення тонусу шкіри;
  • корекції зморшок;
  • позбавлення від набряків;
  • зволоження шкіри;
  • вирівнювання кольору шкіри й т.д.

Спектр впливу процедури досить широкий. Апарат для безголкової мезотерапії застосовують практично для всіх ділянок тіла: обличчя, шкіри голови, губ, живота, рук, стегон і сідниць, зони декольте і спини.

* Процедура забезпечує моментальний ефект: поліпшується колір шкіри і підвищується тонус. Тому, її часто виконують перед важливими заходами.

Як вибрати апарат безін'єкційної мезотерапії?

1. Характер випромінювання. 

Найчастіше косметологи використовують обладнання, яке генерує УЗ хвилі. Вони м'яко проникають в шкірні клітини, не викликаючи больових відчуттів. Також часто активні компоненти "доставляють" за допомогою водно-кисневої суміші або гальванічного струму. При виборі конкретної технології потрібно орієнтуватися на індивідуальні особливості клієнта.

В ідеалі краще придбати комбайн, в якому буде хоча б 2 функції для проведення цієї процедури. Це дозволить охопити більш широкий спектр клієнтів.

2. Функціонал. 

Чим більше насадок і режимів - тим швидше прилад окупить себе. В ідеалі має бути 3-4 насадки, і хоча б 2-3 режиму. При виборі обладнання перший показник важливіше.

3. Відгуки.

Ви не можете заздалегідь передбачити наскільки функціональний прилад, як швидко себе окупає й інші важливі нюанси. Тому перед покупкою не зайвим буде ознайомитися з відгуками.

4. Призначення. Апарат для безін'єкційної мезотерапії в домашніх умовах немає сенсу використовувати в косметологічному кабінеті. У нього дуже обмежені можливості. Також, не варто для домашнього використання купувати професійні апарати. Для роботи з ними потрібні відповідні навички.

Рекомендації

  1. Врахуйте, що методика хоч і щадна, але у неї є протипоказання. Перед проведенням процедури обов'язково ознайомтеся з ними.
  2. Для проведення процедури в домашніх умовах потрібно забезпечити повну стерильність. Якщо ви не можете це зробити, то терапію краще зробити в салоні.
  3. Безін'єкційну методику рекомендується поєднувати з іншими процедурами: пілінгом, масками й масажами.
  4. Склад коктейлю для проведення терапії повинен підбирати компетентний фахівець. Не радимо робити це самостійно.
  5. Апарат для безін'єкційної мезотерапії купити в Україні можна за дві хвилини. Досить вибрати потрібну модель, оформити замовлення і вуаля: через кілька днів обладнання буде у вас.
(3)
6 300 грн. 5 600 грн.
+
БрендMesoJet Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя МодельTM-5011 НапругаAC 110-120 В/220-240 В, 50 Гц Потужність120 Вт
115 грн.
+
Вага26 грам Обсяг5 мл. Розміри (ШxВxД)136x106x20 мм БрендMesoJet Призначення апаратуАпарати для омолодження обличчя