Апарати для фракційної мезотерапії

Що таке мезотерапія

Мезотерапія - ефективний спосіб омолодження, відновлення та догляду за шкірою. Метод заснований на введенні лікарських препаратів безпосередньо в глибокі шари шкіри. Відкриття цього методу відбулося в середині двадцятого століття. Завдяки приголомшливим результатам методика отримала широке поширення і сьогодні застосовується для:

  • профілактики старіння;
  • позбавлення від розтяжок і рубців різного походження;
  • зменшення зморшок;
  • відновлення тонусу;
  • відтворення чітких контурів овалу обличчя;
  • позбавлення від розширених пор і акне;
  • вирівнювання шкірного рельєфу.

Мезотерапія може бути і безін'єкційна. Метод заснований на тому, що препарати вводяться під шкіру не голкою, а за допомогою апарату високого тиску. Безін'єкційний метод має косметичний ефект, який трохи нижче результату, одержуваного при використанні ін'єкцій.

Фракційна мезотерапія заснована на множинному впливі мікроін'єкцій на певну ділянку шкіри. До складу ін'єкцій входять речовини біологічного, рослинного, мінерального або синтетичного походження. Вибір діючих речовин залежить від розв'язуваних проблем і стану шкіри.

Апарати для мезотерапії

Для проведення процедури фракційної мезотерапії використовуються спеціальні апарати - дермаштампи і мезоінжектори. Залежно від оброблюваної ділянки шкіри, апарат налаштовується на певну глибину проколу, є можливість регулювання швидкості. Голки входять в шкіру вертикально, що забезпечує меншу болючість процедури. Дермаштамп застосовують для видалення зморшок, акне, омолодження і нехірургічній підтяжки шкіри, для зменшення целюліту і розтяжок.

Мезоінжектор (пістолет для мезотерапії) дозволяє косметологу обробити великі ділянки шкіри, ретельно контролюючи глибину і обсяг ін'єкції. Мезоінжектори можуть бути ручними, напівавтоматичними, електронними. Незважаючи на те, що ціна даного апарату трохи більше, ніж дермаштампа, він користується популярністю через зручності застосування, високої працездатності, зменшення больових відчуттів при процедурі. Для деяких пацієнтів з дуже тонкою шкірою або іншими фізіологічними особливостями застосовується ручне введення потрібних препаратів.

BuyBeauty.com.ua - інтернет-магазин краси

Купити апарат для фракційної мезотерапії і інше обладнання для салонів краси за доступною ціною можна в інтернет-магазині BuyBeauty (Україна). Доставка замовлених товарів здійснюється по всій території України транспортними компаніями Нова Пошта і Укрпошта. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом - банківською картою, готівкою або безготівковим розрахунком.

Все косметологічне обладнання, представлене в каталозі інтернет-магазину BuyBeauty.com.ua, має гарантію якості. Відповідно до законодавства України, Ви зможете повернути товар, що не підійшов Вам за будь-якої причини, протягом 14 днів з дня продажу, при цьому необхідно зберегти оригінальну упаковку і чек. Питання, пов'язані з технічними характеристиками того чи іншого обладнання, а також питання, що стосуються оформлення замовлення, можна задати співробітникам магазину за телефонами, вказаними на сайті.

Дермаштамп з акумулятором Nano Microneedle
Зберегти 13%
1 680 грн. 1 470 грн.
+
Дермаштамп з акумулятором Needle WZY-01
Зберегти 12%
1 470 грн. 1 290 грн.
+
Мезоінжектор для мезотерапії (MesoGun) EZ1000
Зберегти 9%
6 400 грн. 5 800 грн.
+
Багатофункціональний косметологічний комбайн Dr. Nano Meter апарат 4 в 1
Безкоштовна доставка
12 800 грн.
+
Дермаштамп MINI з акумулятором QFT-018
Зберегти 18%
1 330 грн. 1 090 грн.
Немає у наявності