Аналізатор шкіри

Перед застосуванням будь-яких косметичних засобів, призначенням косметологічних процедур, слід якомога точніше з'ясувати стан шкіри, спираючись не лише на візуальний огляді, але і на результат апаратної діагностики. Для більш правильної оцінки стану шкіри використовуються спеціальні пристрої, які допоможуть визначити рівень зволоженості, жирності, кислотно-лужного балансу, пружності та інших важливих параметрів.

Дерматологія і естетична медицина постійно розвиваються. З приходом в наше життя нових технологій з'явилася можливість створення аналізаторів шкірних покривів як для професійного, так і для домашнього використання. Аналізатори стану шкіри застосовуються в салонах краси, в побуті, в магазинах, що займаються продажем косметичних засобів.

Які пристрої застосовують для аналізу

Існують складні професійні апарати, які можуть провести повну діагностику стану шкіри і волосся, такі як конфокальний лазерний скануючий мікроскоп, система Beau Visage і інші. Портативні пристрої-аналізатори зазвичай мають більш низьку вартість, прості в експлуатації, можуть визначати рівень вологості і жирності шкіри, виходячи з яких підбираються косметичні засоби для догляду за нею.

Визначення порушень в кислотно-лужний баланс сигналізує про можливість порушення цілісності рогового шару, схильності до лущення. Ультрафіолетові лампи застосовують для діагностики захворювань, пов'язаних з порушенням пігментації, також використовуються прилади, які дозволять оцінити вікові зміни, наявність грибкових захворювань.

Найпоширенішими вважаються аналізатори, що дозволяють визначити рівень жирності і вологості шкіри. Такі пристрої не дадуть повної діагностики, але дозволять на підставі отриманих результатів підібрати індивідуальні косметологічні процедури і засоби по догляду.

Купити аналізатор стану шкіри в BuyBeauty (Україна, Київ)

У каталозі інтернет-магазину BuyBeauty представлений ряд аналізаторів, дія яких заснована на біоіпедансном аналізі (методі вимірювання опору тканин дерми при проходженні електроструму), а також ультразвуковий розпилювач, що застосовується для зволоження епідермісу, який має вбудований аналізатор вологості і жирності.

Інтернет-магазин BuyBeauty пропонує покупцям широкий асортимент якісного обладнання, інструментів і косметичних засобів для салонів краси і домашнього застосування за доступними цінами. Доставка здійснюється в усі регіони України.

+
БрендBuyBeauty МодельTS001W Температура нагріву5~40 С Дозування0 – 99.9 % МодельTS001W
+
БрендBuyBeauty МодельSK-92 МатеріалABS Діапазон вологостіот 0 до 99,9% Крок вимірювань0,1%
Немає у наявності
МодельNano Steam Yonmi TW-002 Адаптервбудований Li-ion акумулятор 3.7 В, 2600 MмАч, зарядка від порту USB Обсяг розпилення1,2-1,8 мл / 60 сек. Розмір частки0,3 мкм Ємність для води30 мл
Немає у наявності
БрендGBT Electronic Factory Де використовуєтьсядля дому Призначення апаратуПрилади для догляду за обличчям Тип обладнаннярозпилювач