Мезороллер - масажер для підтримки молодості і краси шкіри в інтернет-магазині BuyBeauty.com.ua

Мезороллер (дермароллер) - невеликий пристрій за доступною ціною, яка складається з ручки і спеціального валика з голками. Принцип дії приладу - мікроігольчата  терапія. Голки, проникаючи під шкіру, стимулюють кровообіг, прискорюють утворення колагену, підтримують оновлення шкіри, допомагають доставляти клітинам поживні речовини.

Мікроголки виготовляють з гіпоалергенних сплавів титану або нержавіючої сталі. Для запобігання корозії, забезпечення стерильності використовують позолоту. Позолоченими голками можна виконувати процедури навіть на чутливій шкірі, вони перешкоджають розмноженню бактерій, не викликають роздратування.

Масажний ролик може бути розрахований на 180 - 1080 голок. Мезоролер невеликої ширини і, відповідно, невисокої ціни застосовують для обробки важкодоступних ділянок шкіри: зони навколо очей, складок носа, шрамів. Широкі прилади зручні для великих ділянок тіла.

Застосування мезороллеру у домашніх умовах і в косметичних салонах

Область застосування дерморолера залежить від довжини мікроголок. Чим вона більше, тим більш глибокі шари шкіри піддаються впливу.

Для домашнього використання можна замовляти Мезороллери з довжиною голок 0.3 мм, 0.5 мм. Такий масажний ролер впорається зі шрамами після вугрової висипки, пігментними плямами, старінням шкіри обличчя, помітними порами, облисінням.

Мікроголку довжиною 1 мм і більше використовують вдома і в косметичних салонах. Довжина мікроголки мезороллеру 1 мм рекомендована для стимуляції росту волосся, мезотерапії, усунення шрамів, видалення стрій після пологів або схуднення, поліпшення структури шкіри обличчя.

Купити дермароллер для професійного застосування в Києві і інших містах України з голками довжиною 1,5 мм, 2 мм можна для боротьби з розтяжками, целюлітом, поліпшення росту волосся, розгладження глибоких зморшок на обличчі, шрамів, рубців, індукції колагену.

Асортимент масажерів для обличчя і тіла з голками в інтернет-магазині BuyBeauty.com.ua

Інтернет-магазин BuyBeauty.com.ua пропонує купити професійний мезороллер для обличчя та інших частин тіла за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України: Київ, Запоріжжя, Полтаву, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Вінницю та інші. В асортименті представлений також охолоджуючий Ice Roller, який допоможе зняти роздратування, заспокоїть шкіру після процедур. Ви можете замовити і купити дерморолер з різною шириною ролика, довжиною голок, які виконані з нержавіючої сталі або титану, для області навколо очей, а також обличчя і тіла .

Магазин BuyBeauty.com.ua - це місце, де Ви можете купити мезороллер брендів DNS, GBT Electronic Factory, MT, ZGTS, вартість продукції доступна кожному. Ціна на дермаролер знижується при проведенні акцій, розпродажів.

Доставка товару організована по всій Україні за допомогою перевізників "Нова Пошта", "Укрпошта". Товар буде відправлений протягом двох днів після підтвердження замовлення. Юридична адреса компанії: Україна, місто Полтава, вулиця Європейська, 146-А, офіс 512.

БрендMT Размер иглы0.3 мм МодельMT Кількість голок540 Матеріалмедицинская сталь
БрендZGTS Размер иглы0.5 мм Кількість голок540 Матеріалтитан Товщина голки0,07 мм
БрендZGTS Размер иглы0.5 мм МодельZGTS Кількість голок192 Матеріалтитан
БрендMT Размер иглы2.0 мм МодельMT Кількість голок1080 Матеріалмедицинская сталь
БрендMT Размер иглы0.75 мм МодельMT Кількість голок192 Матеріалмедицинская сталь
БрендMT Размер иглы0.5 мм МодельMT Кількість голок180 Матеріалмедицинская сталь
+
БрендDMS Кількість голок240 / 600 / 1200 Матеріалмедицинская сталь Товщина голки0,07 мм Довжина голок0,5 мм / 1,0 мм / 1,5 мм
+
БрендBuyBeauty МодельIce Roller N-390 МатеріалABS Головкасталь Види масажуРоликовый
+
БрендBuyBeauty МодельIce Roller N-540 МатеріалABS Головкагель Види масажуРоликовый
+
БрендDMS Модельmezoroller DMS 3 in 1 Кількість голок300 / 720 / ice roller Матеріалмедицинская сталь Товщина голки0,07 мм