Масажери Вибромассаж Для грудей

Чим красивіше декольте, тим легше розглянути душу. Гарний жіночий бюст дійсно привертає увагу. І нехай навіть всього однієї людини, але для жінок це важливо. Згодом груди втрачають форму і пружність, через що стає важче любити себе. Таким жінкам краще перестати намагатися візуально приховати недоліки, і почати з ними боротися. Та як? Дуже просто: купити собі вибромассажер для грудей, і щодня приділяти процедурі 10-15 хвилин.

Вібромасажер для грудей: як працює?

Цей домашній апарат передбачає вплив на м'язи і шкіру за допомогою вібрації. Пульсуючі коливальні хвилі здатні проникати в глибинні шари дерми, зміцнюючи тонус м'язів і очищаючи шкіру від токсинів. Саме за рахунок зміцнення м'язів бюст стає красивішим.

Також регулярний масаж грудей запобігає різним захворюванням і сприяє поліпшенню лактації. Його рекомендується використовувати годуючим мамам, щоб запобігти "застою" молока.

* Зміцнити грудні м'язи можна і за допомогою спеціальних вправ (віджимання). Вони допомагають підтягти груди, але в перспективі зменшують бюст. Під час занять в спортзалі накачуються м'язи, і спалюється жир, з якого в основному складається молочна залоза.

Ну, і як бонус за рахунок підтяжки відбувається невелике збільшення грудей. Зазвичай, ця різниця не відчутна, хіба що при невеликому розмірі грудей.

* Не слід купувати прилад заради збільшення бюста. Розмір молочних залоз закладається генетично, а також залежить від кількості жирової тканини. Масаж ніяк не допоможе придбати бажані розміри.

Як робити масаж грудей?

 1. Ретельно обробіть бюст кремом: втирайте круговими рухами протягом двох хвилин.
 2. Закріпіть силіконові вставки, відрегулюйте настройки та ввімкніть прилад.
 3. Більше нічого робити не потрібно. Апарат сам буде видавати пульсуючі рухи, вам же залишиться просто спокійно лежати.
 4. Після процедури очистіть шкіру від залишків крему.

Для досягнення ефекту, масажером варто користуватися кожен день протягом 10-15 хвилин.

* Головна перевага пристрою полягає в тому, що воно працює безшумно. Отже, його можна використовувати в будь-який час. Але, як показує практика, зручніше за все просто розслабитися в тиші і прилягти на час сеансу.

Поради щодо використання вибромассажера

 1. Починати домашні сеанси найкраще з 5-7 хвилин, і збільшити час, якщо є потреба. Судячи з відгуків, у багатьох випадках достатньо і п'яти хвилин в день.
 2. Робоча частина апарату виготовлена із силікону. Цьому матеріалу властиво накопичувати бактерії. Тому, прилад потрібно ретельно промивати після кожного використання, зберігати в упаковці і хоча б раз на тиждень дезінфікувати.
 3. Найкраще робити масаж без бюстгальтера: це сприяє повному розслабленню.

Протипоказання для використання массажеру для грудей

 • вагітність;
 • онкологічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • перенесений інсульт, порушення мозкового кровообігу;
 • шкірні хвороби;
 • наявність імплантантів.

 Для проведення масажу можна використовувати як спеціальний крем для бюста, так і звичайний для обличчя. Це не принциповий момент.

Рішення купити вібромасажер для грудей однозначно правильне. За символічну ціну ви отримуєте прилад, який поверне молодість і красу бюста, а з ними й високу самооцінку. Тому, відкиньте всі сумніви. Виберіть апарат зараз, щоб вже через три дні випробувати на собі процедуру.

770 грн.
+
БрендTMISHION МодельTMISHION DS-8801 Адаптер5В, 1А Живлення220В МатеріалABS