Ви помічали, що в багатьох літературних творах, піснях, згадуються жіночі очі? Тож не дивно, адже вони вважаються найкрасивішою частиною нашого обличчя. А ще вони відображають все, що відбувається в житті. Всі проблеми, стреси, недосипання в першу чергу позначаються на чутливій шкірі навколо очей. Так, наприклад, у багатьох "гусячі лапки" з'являються вже в 25 років, а мімічні зморшки в 40. Звідси висновок: за областю навколо очей потрібно почати доглядати з молодого віку. Можна, і в домашніх умовах. Досить обзавестися гарною косметикою і вібромасажером для очей.

Вібромасажер для очей: для чого потрібен?

Більшість домашніх апаратів для очей поєднують в собі дві процедури - мікроструми та вібрація. Перша передбачає вплив на шкіру електрично зарядженими іонами. Вони наносять невеликий "стрес" шкірним клітинам, що запускає процес регенерації та очищення. Вібрації в свою чергу вдало доповнюють процес відновлення, сприяючи зміцненню тонусу м'язів.

Таким чином, вібромасажер для очей допомагає очистити шкіру від токсинів, зробити її більш гладкою і чистою. Прилад також добре використовувати для профілактики нависання повік.

* За допомогою апарату допустимо робити масаж обличчя, але приладом для обличчя не можна масажувати область навколо очей. Такі апарати занадто жорстко впливають на ніжну шкіру.

Як використовувати вібромасажер для очей? 

  1. Ретельно очистить шкіру від залишків макіяжу, нанесіть гель-провідник.
  2. Водіть апарат акуратними рухами уздовж масажних ліній, не затримуючись у одній точці довше ніж на 3 секунди.
  3. Змийте залишки гелю.
  4. Легкими постукуючими рухами нанесіть живильну сироватку.

Після процедури не потрібно дезінфікувати масажер. Також, не забувайте про те, що один сеанс повинен тривати не більше 2 хвилин (по одній на кожне віко). Що стосується частоти використання, то деякі моделі можна використовувати кожен день, інші ж навпаки краще не частіше двох разів на тиждень.

* Якщо робите процедуру щодня, відрегулюйте настройки і працюйте на мінімальному або середньому рівні. Постійний вплив сильними частотами може зашкодити вашій шкірі.

Як вибрати вібромасажер для очей?

Перш ніж купити масажер, радимо звернути увагу на його характеристики. Деякі моделі поєднують в собі кілька процедур, здатних працювати на достатньо високих частотах. Є моделі і скромніше, як правило, у них значно нижче ціна.

Також, не зайвим буде ознайомитися з відгуками. Люди часто пишуть про нюанси використання, коли вони помітили ефект від застосування приладу і багато інших деталей, які можуть допомогти визначитися з вибором.

* Дівчата з чутливою шкірою можуть придбати собі недорогу модель зі скромними характеристиками. Ймовірно, великі амплітуди зашкодять вашій шкірі.

Важливі нюанси

  1. Припустимо, щоб масажер не був індивідуальним. Однак, це істотно підвищує ризики виникнення шкірних інфекцій.
  2. Апарат потрібно зберігати в закритому темному місці, якомога далі від дітей. Бажано, в щільній упаковці, щоб на ньому не накопичувалися частинки пилу.
  3. Вібромасажер для очей не рекомендується мити або протирати водою. Всі метали схильні до корозії: часте миття не зменшить термін служби приладу, але виглядати він буде не дуже симпатично.
  4. Апарати в більшості своїй не захищені навіть від бризок. Отже, ними не можна користуватися в душі.
  5. Обережно поводьтеся з приладом: він може вийти з ладу після одного падіння.

Купити вібромасажер для очей можна в інтернет-магазині BuyBeauty.com.ua. Залиште заявку на вподобану модель і менеджер з вами зв'яжеться.

(4)
680 грн.
Немає у наявності
БрендSoFeel Види масажуВибромассаж Область застосуванняДля очей
(1)
4 640 грн.
Немає у наявності
БрендBeauty Equipment Призначення апаратуАпарати для розгладження зморшок МодельEYE CARE 818 Адаптер6А 250V Потужність30 W
195 грн.
Немає у наявності
Види масажуВибромассаж Область застосуванняДля очей