Масажери: Види масажу - Вакуумний

Вакуумний масажер - прилад, який повинна мати в своєму арсеналі кожна дівчина. Чому? Тому, що його дію можна порівняти з магією. За допомогою масажера можна не тільки підтягнути шкіру і поліпшити кровообіг, але і позбутися целюліту. Причому зробите ви це самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Чи це не чудо? Але для початку пропонуємо детальніше ознайомитися з цим приладом.

Для чого використовують вакуумний масажер? 

Прилад використовують для того, щоб зробити вакуумний масаж. Процедура користується великою популярністю, тому що дозволяє ефективно боротися з целюлітом. Ефект досягається за рахунок створення вакууму в певних ділянках шкіри. Коли апарат засмоктує ділянку шкіри, в цій області створюється перепад тиску. Завдяки цьому прискорюється кровообіг, що стимулює розщеплення жирових клітин. У салонах такий масаж роблять за допомогою професійного апарату, роботу якого контролює масажист. У домашніх умовах процедуру можна зробити вакуумним масажером або силіконовими банками. Саму процедуру можна зробити двома способами: статичним або динамічним. У першому випадку потрібно просто поставити банки на проблемні ділянки, і через деякий час прибрати. У другому – банки або апарат рухають по тілу вздовж масажних ліній, що забезпечує хороший лімфодренажний ефект. * Враховуйте, що сама процедура може бути дещо малоприємною.

Як вибрати вакуумний масажер? 

Домашні прилади вибирають виходячи з таких критеріїв: 

1. Мета Ви хочете позбутися целюліту або ж просто поліпшити стан шкіри? У другому випадку можна купити і звичайні банки, а ось в першому бажано придбати повноцінний домашній апарат. 

2. Ціна Ціни на ручні апарати стартують від 60 грн. (банки) і до кількох тисяч гривень. Визначте які гроші нормально витратити для вас, а потім переходите до вивчення асортименту. * Найкраще відразу визначитися з ціною і встановити її в параметрах пошуку, щоб виключити непотрібні варіанти. 

3. Вид При виборі конкретного виду радимо спиратися на власні переваги. Вам приємно, коли по тілу водять банками? Можливо, ви любите, коли шкіра прогрівається під час масажу? Зараз в домашніх умовах можна зробити практично будь-який вид масажу. Головне визначитись, що вам подобатися. 

4. Відгуки Ви можете спиратися на відгуки при виборі того чи іншого приладу. Дуже часто люди пишуть про свої відчуття після масажу, наскільки було ефективно в їх ситуації і багато інших нюансів.

Види масажерів

Якщо ви не знаєте який вакуумний масажер купити, ознайомтеся з видам, які існують. Це повинно значно спростити вибір. 

1. Вакуумні До них відносяться силіконові банки і апарати, які мають насадки в формі чашок. Єдина відмінність друге полягає в тому, що апарат сам контролює подачу повітря. В іншому суть не змінюється: прилади генерують вакуум. Цей варіант найпростіший, але досить ефективний. Через 5-6 сеансів масажу реально на 90% позбутися целюліту 1 стадії. 

2. Вакуумно-роликові Апарати, обладнані кількома роликами і банками. Під час процедури банки створюють вакуум, а ролики додатково розминають шкіру. В результаті вдається багаторазово збільшити ефект. Купувати вакуумно-роликові масажери найкраще при наявності 2-3 стадії целюліту. 3. Вакуумно-мікрострумову Забезпечують глибоке очищення й омолодження шкіри, так як поєднують в собі дві ефективні процедури: вакуум + мікроструми. В Україні поки що, такі доступні тільки для професійних цілей. * Існують також лазерно-вакуумні апарати. Вони також призначені для професійних цілей.

Рекомендації по використанню

  1. Масаж потрібно робити відповідно до напряму масажних ліній, попередньо завдавши гель на шкіру.
  2. Банки потрібно стерилізувати після кожної процедури.
  3. Людям з чутливою шкірою не бажано робити вакуумний масаж. Перш, ніж купувати вакуумний масажер, ознайомтеся з протипоказаннями. Їх досить багато.
78 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалсилікон Види масажуВакуумний
2 950 грн.
+
Вага900 грам Розміри (ШxВxД)240 x 170 x 70 мм Призначеннядля схуднення БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
1 780 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Призначеннядля схуднення БрендJUBAO МодельС - 201 Адаптер9V1А