Чи можна мати гарне тіло, не роблячи дорогі процедури в салонах краси? Звичайно, головне вибрати правильні способи і регулярно їх застосовувати. Одним з найпопулярніших є вакуумний масаж. Він здатний творити чудеса і, в той же час, є доступним для кожного.

Що таке вакуумний масаж і як його зробити вдома? 

Вакуумний масаж - процедура, при якій в певних областях тіла штучно створюють різкий перепад тиску, через що там виникає вакуум. Коли масажист за допомогою банки "засмоктує" певну ділянку шкіри, в ній, за рахунок перепаду тиску, значно посилюється кровообіг. Це сприяє виведенню токсинів і шлаків, завдяки чому шкіра стає гладкою і пружною. Вакуумний масаж показаний при целюліті у початковій стадії, при затримці рідини в тканинах, а також для зміцнення шкірних покривів.

Зробити таку процедуру вдома можна за допомогою вакуумного масажера для тіла.

Що собою представляє апарат для вакуумного масажу тіла? 

Побутові вакуумні масажери представляють собою рукоятку зі всмоктувальною голівкою.  У голівці, яка всмоктує шкіру, створюється вакуум відповідно до виставлених настройками: час, інтенсивність, швидкість і т.д. Людині, яка проводить процедуру, потрібно тільки правильно відрегулювати налаштування і проводити масажер уздовж масажних ліній. Нічого складного.

В домашніх умовах можна робити статичний вакуумний масаж. Потрібно просто закріпити силіконові банки і через хвилину зняти їх. Потім області впливу можна міняти.

* Багато людей за допомогою банок роблять і динамічний масаж (коли банки водять по тілу). Зазвичай це досить травматична процедура, оскільки людина не володіє потрібними навичками. Набагато краще використовувати з цією метою вакуумні масажери для тіла. Вони якраз призначені для динамічних сеансів.

Як користуватися масажером?

  1. Ретельно очистіть шкіру. Нанесіть масажне масло (гель, крем) і злегка увітріть його.
  2. Увімкніть масажер, задайте всі необхідні настройки (* В перший раз найкраще відрегулювати все по мінімуму.).
  3. Водите його уздовж масажних ліній по тілу, не затримуючись в одній області більше 5 секунд.
  4. Вимкніть масажер і нанесіть легкий живильний крем на шкіру.
  5. Згідно з цим алгоритмом робиться антицелюлітний вакуумний масаж для тіла. Його цілком реально зробити і за допомогою звичайних силіконових банок. Обидва варіанти дадуть хороший ефект.

* Згідно з відгуками перші результати з'являються після 3-4 сеансів використання масажера.

Правила використання апарату для вакууму 

Перш, ніж купити вакуумний масажер для тіла, ознайомтесь з деякими правилами. Вони важливі для належного та безпечного використання.

1. Вивчіть протипоказання

Процедуру не можна робити людям з варикозним розширенням вен, гіпертонією гіпоглікемією і ще в деяких випадках. Існує близько 10 протипоказань для цієї процедури, багато з яких важко логічно пов'язати з боротьбою проти целюліту. Тому, радимо при виборі вакуумного апарату ретельніше читати пункт "Протипоказання".

2. Знайте міру

Не варто робити вакуумний масаж кожен день. Так ви ризикуєте придбати безліч гематом і синців. Оптимально робити сеанси раз в три дні, а ще краще раз в тиждень.

3. Ознайомтеся з технікою

На Youtube є дуже багато відео про те, як правильно використовувати подібні прилади. Ознайомтеся з ними перш ніж почати робити процедури. В описі вище наведені лише основні тонкощі. Розташування лімфодренажних вузлів, напрямки масажних ліній на тілі та інші нюанси в цій статті не описані.

4. Скорегуйте спосіб життя

При наявності шкідливих звичок і відсутності фізичних навантажень немає сенсу робити антицелюлітні процедури. Вони дадуть лише тимчасовий ефект, який навряд чи порадує вас. Якщо хочете назавжди позбутися від "апельсинової кірки", потрібно правильно харчуватися і знайти хоча б 10-15 хвилин в день для спорту.

ВИСНОВОК: В'яла шкіра і целюліт – це не вирок. Сьогодні ці проблеми цілком реально вирішити в домашніх умовах. Причому це не обійдеться в кругленьку суму. В інтернет-магазині BuyBeauty ціни на апарати для домашнього масажу коливаються від 60 до 2500 грн. Це дозволяє кожному бажаючому придбати потрібні прилади.

+
Вага900 грам Розміри (ШxВxД)240 x 170 x 70 мм Призначеннядля схуднення БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
+
БрендGBT Electronic Factory Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалсилікон Види масажуВакуумний
Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Призначеннядля схуднення БрендJUBAO МодельС - 201 Адаптер9V1А