Масаж – проста і дієва процедура для обличчя і тіла. З його допомогою можна значно поліпшити стан шкіри, підвищити еластичність і навіть частково позбутися зморшок. Процедура має також тому, що дуже приємна. Той, хто хоч раз виходив через годину з масажного кабінету, знає про що йде мова. Ех, шкода, що масаж не можна собі дозволити кожен день. Адже для цього потрібно знайти час, записатися до масажиста і заплатити гроші. А що, якщо робити процедуру в домашніх умовах? Наприклад, купити ультразвуковий масажер, і регулярно балувати своє обличчя і тіло приємними процедурами.

Як працює ультразвуковий масажер?

Апарат видає ультразвукові хвилі, невідчутні для вуха, але цілком відчутні для шкіри. Під впливом УЗ хвиль розслабляються мімічні м'язи, посилюється метаболізм і вироблення колагену. Завдяки цьому шкіра перетворюється на очах: зникають зморшки, вугри і рубці, контур обличчя стає чіткіше. Для тіла прилад використовують, щоб позбутися рубців і розтяжок, скорегувати целюліт і схуднути.

* Дуже корисно використовувати УЗ масажер дівчатам з жирним типом шкіри. Процедура регулює активність сальних залоз.

Як використовувати масажер ультразвукової дії?

Нижче наведено алгоритм проведення процедури для будь-якої ділянки тіла, крім області навколо очей.

  1. Ретельно очистіть шкіру і нанесіть на неї гель (якщо девайс у вигляді щітки - наносите на неї).
  2. Почніть робити масаж круговими рухами, уздовж масажних ліній.
  3. Після процедури нанесіть на шкіру маску або крем.
  4. Сам масажер потрібно промити проточною водою (тільки масажну частину).

Масаж можна робити не частіше ніж один раз на день. За тиждень рекомендується пройти три сеанси. Для обличчя краще обмежитися двома сеансами в тиждень. Самі процедури рекомендуємо проходити курсами, по 7-8 сеансів раз на півроку. Користуватися апаратом постійно не потрібно. Незважаючи на те, що це домашній прилад, він досить ефективний.

Який ультразвуковий масажер купити? 

Перед покупкою домашнього апарату зверніть увагу на такі нюанси: 

Форма

У будинку найзручніше робити масаж апаратами, виконаними у вигляді довгої ручки. Однак, такі прилади при легкій вазі мають великі габарити, через що їх не завжди зручно взяти з собою в подорож. 

* Можна придбати два прилади. Щітку-масажер для домашніх сеансів, і прилад Foreo Luna для поїздок. Два прилади обійдуться вам приблизно в 700 гривень. 

Функціонал

Завжди звертайте увагу на кількість обертів, що виконує апарат. Чим більше - тим інтенсивніший масаж можна зробити. При покупці щіток, важливо звернути увагу на діаметр і кількість щетинок. Кращими є моделі з великою кількістю тоненьких щетинок (від 100 000). 

Водопроникність

Більшість приладів не захищені навіть від бризок, через що їх не можна використовувати в душі. Однак, є і повністю водонепроникні моделі. Вони гарні том, що довговічні. 

* Згідно з відгуками, більшість ультразвукових масажерів виходять з ладу у зв'язку з тим, що людина випадково впускає їх у воду. 

Зазвичай ми радимо звертати увагу ще й на ціну приладу, однак тут це не принципово. Ви можете купити ультразвуковий масажер відмінної якості  і за 300 грн. 

Важливі нюанси

  1. Всі масажери-щітки призначені для індивідуального використання. Решта ви можете давати в користування родичам.
  2. Обережно поводьтеся з приладом: він може вийти з ладу після одного падіння.
  3. Намагайтеся не користуватися масажером кожен день. Багато людей відзначають, що роблять процедури щовечора і відчувають себе прекрасно. Однак, так ви руйнуєте захисний бар'єр шкіри. Адже по суті прилад кожен раз трошки травмує.
  4. Прилад не обов'язково дезінфікувати після кожного використання. Досить промити щіточку проточною водою з милом. Раз на тиждень можна акуратно обробити поверхню щітки дезінфектором або спиртовим розчином, щоб позбутися від накопичених бактерій.

+
МодельVOV Pore Sonic Cleans Частота вібрації (обороти)10 000 МатеріалABS-пластик Діаметр щетинок0,07 мм. БрендVOV