Більшість людей проводить як мінімум 10 годин на тиждень, сидячи за ПК, не враховуючи роботу. Комп'ютери допомагають нам заробити гроші, познайомитися з іншими людьми або навіть просто розслабитися ввечері. Однозначно корисні гаджети, шкода, що тільки за проведення часу доводиться платити своїм здоров'ям. Найбільше страждають очі, плечі і шия, так як ці частини тіла постійно задіяні. І якщо з очима досить важко щось зробити, то з плечима і шиєю можна. Досить придбати роликовий масажер і щодня приділяти процедурі 5-7 хвилин.

Ручний роликовий масажер для шиї: що це і навіщо?

Ручний масажер являє собою ручку, на кінці якої закріплені невеликі кульки. Ролики розташовані на невеликій відстані один від одного, завдяки чому під час руху вони немов "засмоктують" шкіру. За рахунок цього і здійснюється масаж. Ролик дозволяє опрацювати кожну ділянку шкіри так само, як би його пропрацював масажист.

Купити такий прилад коштує тому, що цю зону потрібно масажувати кожен день. Інакше надлишки солей будуть перешкоджати циркуляції рідини, через що в майбутньому можуть виникнути головні болі, а також болі в районі шиї, плечей і хребта.

* Більше про різновиди масажу, його вплив і користі для організму можна прочитати в блоці "Статті".

Як використовувати ручний роликовий масажер для шиї і плечей? 

Цю область рекомендується масажувати під час одного сеансу. Починати слід від підборіддя вниз у напрямку до декольте, а потім плавно переходити до плечей. Перед процедурою необхідно ретельно очистити і знежирити шкіру, після чого нанести гель. Він буде служити провідником між шкірою і приладом.

Під час процедури важливо стежити за інтенсивністю і силою рухів. Незважаючи на те, що ролик маленький, існує великий ризик пошкодити шкіру.

Після сеансу рекомендується нанести зволожуючий або живильний крем.

* Масажер для шиї роликовий можна використовувати і для особи, але не можна в області навколо очей. Для неї існують спеціальні масажери.

Чому варто купити роликовий масажер для шиї? 

Оздоровлення: в області декольте часто застоюється рідина і накопичуються в солі. Через це з'являються болі в області голови, шиї, плечей і хребта. Також, масаж допомагає вивести токсини з шкіри, що сприяє очищенню організму.

Поліпшити зовнішній вигляд шкіри: процедура підвищує тонус шкіри і перешкоджає ранньої появи зморшок.

Знизити рівень стресу: плавні легкі масажні рухи дозволяють розслабитися, сконцентруватися на собі і отримати приємні емоції. Регулярні процедури допомагають істотно знизити рівень стресу.

Поліпшити стан сну: масаж сприяє виробленню серотоніну (гормону радості), який необхідний для виробництва мелатоніну (гормон сну).

* Перші результати будуть видні як мінімум, після двох тижнів регулярного застосування приладу.

Кому варто придбати масажер?

Згідно з відгуками, найчастіше ролики для масажу купують:

  1. офісні працівники або фрілансери, які проводять 5-8 годин в день за комп'ютером;
  2. жінки, які бажають поліпшити стан шкіри;
  3. люди, які мають проблеми з шиєю і хребтом;
  4. спортсмени для більш швидкого відновлення після тренувань.

* Масаж допомагає рівномірно розподілити молочну кислоту, яка накопичується в м'язах під час тренувань.

Як замовити прилад?

Якщо ви перебуваєте в Україні, ви можете придбати масажер в два кліка, залишивши заявку на сайті. Більш докладно про способи оплати та доставки можна прочитати в розділі "Доставка і оплата".

+
БрендDAHOC Модель1702 Матеріалпластик ABS Головкасталь н/ж AISI 304 Насадки3