Яке б значення ми не надавали внутрішнього світу, все одно зовнішність має величезне значення. В першу чергу для нас самих. І якщо з обличчям ми точно знаємо що робити, то питання краси тіла завжди залишається відкритим та актуальним. Як підтягнути шкіру? Як позбутися від ненависної апельсинової кірки? І найголовніше: "Як доглядати за тілом вдома?". Адже у всіх є робота, соціальне життя, і часом, не завжди виходить сходити на масаж або обгортування.

Відповідь на ці питання одина: купити електромассажер для тіла. І зараз ви переконаєтеся чому ця відповідь правильна.

Електромассажер для тіла: як працює і для чого потрібен? 

Масажер призначений для проведення міостимуляции в домашніх умовах. Процедуру ще називають електричним масажем тіла, так як вона передбачає вплив на м'язи і шкіру електричними імпульсами різної частоти. Під час проходження заряду, організм відчуває невеликий стрес, що стимулює регенеративні процеси. Завдяки їм оновлюються клітини шкіри, виводяться токсини. Також, процедура сприяє підвищенню м'язового тонусу. Завдяки цьому електронний масажер для тіла допомагає змоделювати фігуру.

* Фігура і пропорції людини в більшій мірі залежать від стану м'язів, ніж шкіри. Шкіра просто обволікає м'язи, захищаючи їх від зовнішнього середовища. А ось м'язи моделюють фігуру.

Електромасаж для тіла роблять щоб:

  • підвищити тонус м'язів;
  • поліпшити стан шкіри;
  • усунути целюліт початкових стадій;
  • позбутися застійних явищ;
  • позбутися набряків.

Міостимуляція – процедура, яка здатна подарувати вам красиву фігуру. Завдяки ручному електричному масажеру її реально зробити в домашніх умовах.

Як використовувати електронний масажер для тіла?

Нижче наведено алгоритм процедури для класичного міостимулятора з електродами.

  1. Ретельно очистіть шкіру, нанесіть трошки гелю, щоб посилити ступінь провідності між шкірою і електродами.
  2. Задайте налаштування: інтенсивність, кількість каналів, програму.
  3. Прикріпіть в потрібні місця електроди і запустіть масажер.
  4. Після сеансу можна нанести зволожуючий крем на тіло.

Як вибрати прилад?

Сьогодні подібні апарати мають настільки багато різновидів, що багато хто впадає в ступор, не знаючи який вибрати. Щоб визначитися, досить знати, що більшість приладів можна розділити на два види: класичні і модернізовані.

Класичні – стандартні електромасажери, які мають тільки функцію міостімуляції. Як правило, такі моделі коштують відносно недорого навіть якщо мають хороший функціонал. Так, наприклад, міостімулятор з 9 вбудованими програмами обійдеться приблизно в 900 грн.

Модернізовані моделі поєднують в собі функцію міостімуляциі з іншими. Найчастіше з вібраційним масажем, тепло- або LED-терапією. Таким чином, за допомогою одного електромассажеру, ви можете проводити кілька процедур, а не одну. Такі моделі хоч і коштують дорожче, але окупають себе швидше.

* Врахуйте, де більше процедур - там більше протипоказань.

Як купити електромассажер для тіла?

1. Ознайомтеся з протипоказаннями

Не поспішайте замовляти прилад з великою кількістю функцій, так як у кожної з них є протипоказання. Вивчіть всі, а потім робіть вибір.

2. Визначтеся з видом

Немає протипоказань? Чудово. Визначте для себе якусь процедуру, яку ви точно будете робити собі часто. Можливо, є сенс придбати звичайний електромассажер, а LED-терапію робити раз в пару років курсами.

3. Враховуйте вартість

Визначтеся яка вартість для вас прийнятна і оберіть потрібний апарат. Якщо серед електромассажерів ви не знайшли потрібного, зайдіть в розділ "Масажери". Там можна знайти багато бюджетних моделей.

4. Ознайомтеся з відгуками

Якщо сумніваєтеся в необхідності покупки електромассажеру – ознайомтеся з відгуками. Люди часто пишуть про нюанси використання, про ті,  над якими ви можете не замислюватися. Також, можна прочитати пару корисних порад перед покупкою.

5. Оформити замовлення Залишився останній крок. Оформіть замовлення на BuyBeauty, і через три дні електричний масажер буде у вас.

+
БрендMagic Star Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Призначенняантицелюлітний МодельMLX - 1299 Адаптер9V
Немає у наявності
БрендGBT Electronic Factory Область доглядудля обличчя Призначеннядля схуднення Види масажуЕлектричний Область застосуванняДля тіла
Немає у наявності
Вага700 грам Розміри (ШxВxД)140х100х100 мм БрендJUBAO Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури