У вас коли-небудь було відчуття, що голова "гуде"? Коли приходиш після важкого трудового дня або ж кілька годин робиш уроки з дітьми, після чого не хочеться взагалі нічого. Хоча плани були "наполеонівські" ... Так, головний біль завадив не одній людині. Благо, сьогодні є хороші способи боротьби з нею. Ні, це не реклама нового цитрамону. Зараз ви дізнаєтеся про більш ефективних девайсах.

Масажер для голови електричний: що це і навіщо?

Це домашній апарат, який імітує масаж голови. Ефект досягається за рахунок масажуючих головок або імпульсів, які видає електричний прилад. Від людини вимагається лише налаштувати потрібний режим електромассажу і приділити собі 10 хвилин часу.

А для чого власне потрібен масаж голови? Більшою мірою, щоб розслабитися, зняти напругу з області шиї і голови. Регулярні процедури також сприяють поліпшенню стану шкіри, запобігають головній болі.

Електромассажер для голови рекомендується купувати людям, які регулярно відчувають стрес або мають так звану "нервову роботу". Наприклад, педагоги або співробітники call-центрів.

* Процедура також сприяє прискоренню зростання волосся.

Як вибрати електронний масажер для голови? 

При виборі електричного девайсу орієнтуйтеся на такі параметри:

1. Функціональність

При покупці звертайте увагу на те, скільки режимів і процедур передбачено. Для тривалого використання бажано щоб їх було якомога більше.

2. Ціна

Вартість таких електроприладів коливається від 500 до 20 000 грн. Причому вибір девайсів величезний. Тому, простіше відразу визначитися з ціною і вибирати серед відповідних варіантів.

3. Відгуки

Ознайомтеся з тим, що люди думають з приводу тієї чи іншої моделі. Можливо, ви дізнаєтеся про важливі нюанси використання або ж зробите вибір на користь конкретного електромасажера.

4. Протипоказання

Обов'язково вивчіть протипоказання перед покупкою апарату. Інакше ви ризикуєте просто витратити гроші даремно.

Також перед покупкою електричного масажера варто задуматися про доцільність покупки. Найкраще купувати прилад тільки якщо ви впевнені, що будете використовувати його часто.

Поширені питання

1. Чи можна купувати електромассажер в косметичних цілях?

Якщо ви хочете поліпшити зростання або структуру волосся, то електромассажер для голови мало чим допоможе вам. Електронні масажери створені як засіб для розслаблення. У косметичних цілях краще придбати мезороллер.

2. Прилад можна використовувати тільки для голови?

Це залежить від форми апарату. Масажер з електродами у принципі можна використовувати для будь-якої області тіла, подушки ж ви навряд чи зможете використовувати для стегон. Звідси порада: купуйте універсальні апарати, форма яких дозволяє масажувати різні зони.

3. Який ефект від процедури?

Ефект від кожного сеансу приблизно один – повне розслаблення і релакс. Через місяць використання також покращиться стан шкіри.

4. Яка гарантія на електромассажер?

Гарантійні терміни визначає виробник. В середньому на кожен прилад дається гарантія 6 місяців, протягом яких пристрій можна замінити або полагодити. ВИСНОВОК: не потрібно сприймати головний біль як невід'ємний атрибут свого життя. Від нього можна і потрібно позбавлятися. Тим більше, що зробити це легко. Досить купити електромасажер для голови і кожен день знаходити для себе 10-15 хвилин.

940 грн.
(15)
Немає у наявності
МодельDarsonval 08A Адаптер0,8 A НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність10W Вага700 грам
1 390 грн. 980 грн.
(6)
Немає у наявності
Модельo3 Ozone НапругаAC 110-240 В, 50/60 Гц Потужність5W БрендGBT Electronic Factory Види масажуЕлектричний