М'язовий біль може бути приємним тільки тоді, коли це крепатура після занять у тренажерному залі. І то, якщо болять ноги або торс, але не шия. Болі в шийному відділі важко переносити, тому що вона супроводжується рядом інших неприємних відчуттів: головний біль, зниження гостроти слуху та зору, підвищена стомлюваність. Тому, болі в районі плечей не варто ігнорувати. І якщо у вас немає часу, щоб відвідати лікаря, рекомендуємо почати робити масаж шийного відділення вдома.

Як масаж впливає на шийний відділ?

В районі плечей часто накопичуються токсини і шкідливі солі, які погіршують кровообіг. Через це людина і відчуває постійні болі. Спочатку це можуть бути неприємні відчуття при повороті або нахилі голови. Якщо ситуацію ніяк не вирішувати, то неприємні відчуття перетворяться в постійні болі. Під час масажу шкіра і м'язи шийного відділу добре розминаються, що сприяє виведенню токсинів і перешкоджає застою рідини в тканинах.

Масажер для шиї дозволяє провести процедуру самостійно. Для цього потрібно розібратися в простій техніці, і приділити собі 10-15 хвилин.

* В якості бонусу прилад також дозволить поліпшити стан шкіри. Але, в першу чергу, такі прилади купують в оздоровчих цілях.

Масажер для шиї і плечей: як користуватися 

  1. Ретельно очистіть шкіру, після чого нанесіть крем.
  2. Переміщуйте прилад легкими рухами уздовж масажних ліній протягом 10 хвилин.
  3. Змийте залишки крему.
  4. Очистіть пристрій спиртовим розчином (якщо він металевий).

Найкраще використовувати ручний масажер для шиї ввечері, після роботи. Тоді сеанс масажу допоможе ще і на сон налаштуватися.

* Щоденне використання приладу допоможе зменшити друге підборіддя. Для цього достатньо приділяти додаткових 3-4 хвилини цій ділянці.

Нюанси з використання

  • Зазвичай, болі в шиї з'являються раніше, ніж в районі плечей. Через це багато опрацьовують тільки один відділ. Правильно ж почати опрацьовувати плечовий відділ разом з шиєю: якщо плечі будуть боліти, вам буде досить важко робити масаж.
  • Більшість масажних приладів краще не використовувати дітям до 10 років.
  • Якщо після тижня регулярних процедур ви не помітили поліпшення – зверніться до лікаря. Перенапруження не єдина можлива причина болю. Шийний відділ також може боліти через радикуліт, травми, забої, грижі та безлічі інших факторів.
  • В ідеалі прилад повинен бути індивідуальним. Це зменшує ризик виникнення шкірних захворювань.

Масажер для шиї та плечей: якою краще 

Різновидів цих приладів не дуже багато. Більшість моделей становлять собою металеві ролери, якими потрібно обробляти шкіру. Ці ролери хороші тим, що дозволяють пропрацювати кожну складку на тілі. Просто і зі смаком, так би мовити. Плюс ціна приємно радує.

Аналогічні ролери можуть бути оснащені сонячними батареями, завдяки чому вони відмінно прогрівають м'язи. Це значно прискорює обмін речовин, тонізує і зміцнює м'язи. Однак, у таких моделей є і величезний мінус - багато протипоказань. Прості металеві моделі їх практично не мають.

Для розслаблення шийного відділу також можна купити вібраційний масажер. Пульсуючі коливання сприятливо впливають на м'язи, сприяючи повному розслабленню.

Купити масажер для шиї в Україні

Вам хочеться мати власний домашній масажер? Якщо так, просто виберіть потрібну модель і оформите замовлення. Вже через 3 дні ви зможете насолоджуватися домашніми сеансами масажу.

(2)
90 грн.
+
БрендDAHOC Модель1702 Матеріалпластик ABS Головкасталь н/ж AISI 304 Насадки3