Навіщо купувати ваги, якщо вони приносять тільки одні розлади? Якщо серйозно, то проблеми із зайвою вагою мають багато людей. У більшості фізична активність зведена до мінімуму: на роботі сидиш, додому на машині їдеш і вдома лежиш, відпочиваєш. Зрозуміло, що при такому ритмі зайві сантиметри почнуть з'являтися. Благо з ними можна боротися. Наприклад, купити масажер для схуднення, і робити собі приємні процедури під час перегляду серіалу.

Як працює масажер для схуднення

Масаж підсилює кровообіг, допомагає позбутися від токсинів, що накопичилися. Завдяки цьому шкіра стає гладкою і шовковистою. Щоб схуднути, процедуру досить трошки удосконалити: робити за допомогою професійних апаратів, оснащених різними функціями. Як правило, це теплотерапія, вакуумний або електричний масаж.

Спалювання жиру відбувається завдяки його розщепленню на більш прості структури, які виводяться з організму лімфатичною системою.

У салонах такий масаж робиться за допомогою професійних апаратів, вдома можна використовувати масажер для схуднення живота, стегон.

* Масажер для спалювання жиру як правило ефективний і при целюліті 1-2 стадії.

Як робити масаж?

  1. Ретельно очистіть шкіру, і нанесіть крем за яким будете робити масаж.
  2. Ведіть прилад круговими рухами уздовж масажних ліній.
  3. Змийте залишки крему. За бажанням можна також нанести зволожуючий крем для тіла.
  4. Продезінфікуйте робочу частину апарату.

Для досягнення ефекту масаж потрібно робити щодня, протягом 10-15 хвилин для стегон і ніг, 7-10 хвилин для живота. В цілому на домашні процедури повинно йти 20-30 хвилин в день.

* Дезінфікувати робочу частину приладу можна звичайним спиртом.

Який апарат вибрати? 

Для схуднення найбільш ефективні такі види приладів: 

  • Роликові: добре розминають шкіру, дозволяють опрацювати кожну складку на тілі. Прилад підсилює кровообіг і сприяє виведенню токсинів. Як правило, роликові моделі оснащені функцією теплотерапії. З усіх можливих, роликові найдорожчі.
  • Вакуумні: вороги целюліту No1. Такий апарат не тільки покращує метаболізм, а й стимулює розщеплення жирових клітин. Такий масажер рекомендуємо тим, хто хоче не тільки схуднути, але і позбавитися целюліту.
  • Електричні: мікроструми також сприяють якісній зміні структури шкіри. Вони не настільки ефективні, як вакуумні масажери для спалювання жиру, але їх використовувати набагато приємніше.
  • Вібраційні: добре очищають шкіру, допоможуть позбутися від декількох зайвих сантиметрів. Основні переваги цих моделей: доступна ціна і приємні відчуття під час процедури. Зокрема, з усіх перерахованих, вібраційний масаж сприяє найкращому розслабленню.

Наскільки ефективний масажер для схуднення?

Масажер для схуднення живота однозначно допоможе позбутися від 1-3 зайвих сантиметрів, що досить непогано. Але, щоб домогтися кращого ефекту, потрібно докласти більше зусиль.

В ідеалі прилад повинен бути частиною комплексної програми для схуднення. Крім домашніх процедур потрібно також займатися спортом і правильно харчуватися. Тоді можна досягти будь-якого ефекту. Масажер для схуднення купити можна в інтернет-магазині BuyBeauty.com.ua. Щоб замовити прилад, досить залишити заявку на сайті. Протягом дня менеджер зателефонує вам, уточнить деталі й через 3 дні апарат буде у вас.

(19)
2 950 грн.
+
Вага900 грам Розміри (ШxВxД)240 x 170 x 70 мм Призначеннядля схуднення БрендGBT Electronic Factory Призначення апаратуАпарати для корекції фігури
(11)
870 грн. 700 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначеннядля схуднення Види масажуЕлектричний Область застосуванняДля тіла МодельJR-309
78 грн.
+
БрендGBT Electronic Factory Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Матеріалсилікон Види масажуВакуумний
1 880 грн.
+
Вага660 грам Розміри (ШxВxД)250 х 180 х 75 мм БрендGBT Electronic Factory Де використовуєтьсядля дому Призначеннядля схуднення
(3)
1 780 грн.
+
Призначення апаратуАпарати для корекції фігури Призначеннядля схуднення БрендJUBAO МодельС - 201 Адаптер9V1А
(3)
1 990 грн.
Немає у наявності
Вага700 грам Розміри (ШxВxД)140х100х100 мм БрендJUBAO Призначеннядля схуднення Призначення апаратуАпарати для корекції фігури