Коко Шанель одного разу помітила, що груди - закордонний паспорт жінки. Що мала на увазі велика кутюр'є можна тільки здогадуватися, але факт залишається фактом: пружний жіночий бюст привертає увагу. В першу чергу самої жінки, додаючи упевненість в собі.

На жаль, як і будь-яка частина тіла, з часом груди піддається певним метаморфозам. М'язи втрачають тонус, через що змінюється форма і обсяг. Це абсолютно нормальні зміни, які очікують кожну жінку. Тільки одні будуть соромитися і ховати недоліки, а інші куплять масажер для грудей, щоб повернути бюсту колишню красу.

Навіщо робити масаж грудей

Класичний масаж покращує кровообіг і сприяє очищенню шкіри від токсинів. Завдяки цьому вона стає гладкою і шовковистою. На жаль, класичні мануальні техніки на більше не здатні. Під час процедур не опрацьовуються м'язи, через що форма молочних залоз не змінюється.

Щоб досягти ліфтинг ефекту потрібно робити масаж за допомогою спеціальних приладів, які впливаю на м'язи. Як правило, це мікрострумові або вібраційні прилади. Пульсуючі коливання сприяють зміцненню м'язів, завдяки чому груди набувають красивої форми, стають більш об'ємними.

Також, процедуру корисно робити в якості профілактики захворювань молочної залози. Її навіть необхідно виконувати годуючим мамам, щоб не було застою рідини.

* Ефект обсягу - наслідок ліфтингу. Після того, як м'язи підтягуються, груди візуально виглядають більшими. Однак, сам масажер не сприяє сильному збільшенню, як іноді рекламують. Обсяг бюста залежить від кількості жирової клітковини, кількість якої неможливо збільшити за допомогою різних приладів.

Як робити масаж

  1. Ретельно обробіть бюст кремом: втирайте круговими рухами протягом двох хвилин.
  2. Закріпіть вставки, які йдуть в комплекті з масажером.
  3. Налаштуйте настройки, і включіть апарат.
  4. Після 10-15 хвилин вимкніть масажер.

* Для проведення процедури найкраще використовувати спеціальний крем від розтяжок.

Щоб досягти хорошого ефекту, домашній масаж потрібно робити щодня.

Поради щодо використання

  1. Не обов'язково робити процедури по 10-15 хвилин. Судячи з відгуків, багато людей помічають ефект і після 5-7 хвилин.
  2. Найкраще робити процедуру лежачи, перебуваючи в тиші. Як-не-як, масаж це ще і розслаблююча процедура.
  3. Чим більше розмір бюста - тим довше доведеться чекати перших результатів. Тому, радимо не відштовхуватися від відгуків інших жінок.
  4. Для кращого ефекту процедури використання масажера потрібно поєднувати зі спеціальними силовими вправами.
  5. Щоб мінімізувати ризик виникнення шкірних ефектів, робочу частину приладу потрібно дезінфікувати після кожного застосування.

Вороги бюста

1. Спосіб життя

Відсутність фізичного навантаження і неправильне харчування найбільше впливають на красу бюста. Коли одночасно м'язи втрачають тонус і збільшується кількість жиру - груди неминуче втратить форму.

2. Дієти

Різкі втрати або набори ваги також позначаються на стані молочних залоз. Адже більшість забуває підтримувати м'язи і шкіру в тонусі, через що вони слабшають після дієти.

3. Звичка ходити без бюстгальтера

Коли жінка з великим бюстом ходить без бюстгальтера, груди опускаються під тиском власної ваги. Тому дамам з пишним бюстом рекомендується завжди носити бюстгальтери.

Спасибі, що приділили час на прочитання. Щоб купити масажер для грудей, просто виберіть відповідну модель з каталогу і залиште заявку на сайті. Протягом дня менеджер зв'яжеться з вами, а вже через 3 дні прилад буде у вас.

(6)
770 грн.
+
БрендTMISHION МодельTMISHION DS-8801 Адаптер5В, 1А Живлення220В МатеріалABS