Косметологічні комбайни

Універсальне косметологічне обладнання

Відвідувачі косметологічних салонів все більше проявляють інтерес до апаратних методик. Ця тенденція неухильно зростає, пропорційно появі нових можливостей і методик в косметології. Найбільш затребувані послуги косметологів виконуються за допомогою інноваційної техніки. Сьогодні косметологам в Україні не потрібно окремо купувати прилади для тієї чи іншої процедури, адже замість кількох апаратів можна купити один універсальний - косметологічний комбайн.

Косметичні комбайни компактні, зручні в роботі і, в залежності від моделі, мають необхідний набір функцій. Апарати з мінімумом функціональних можливостей мають невеликі розміри і можуть встановлюватися в будь-якому зручному місці. Багатофункціональні пристрої встановлюються на спеціально призначених для цього стійках, який в більшості випадків оснащені колесами для пересування по кабінету.

Можливості косметичного комбайна

Косметологічні комбайни дозволяють виконувати широкий спектр актуальних на сьогодні процедур. З їх допомогою можна провести антицелюлітний сеанс, зробити ультразвуковий пілінг або кисневу мезотерапію, а також багато іншого. Серед найбільш популярних функцій можна виділити основні:

  • кріотерапія. Застосовується для відновлення еластичності шкіри і розгладження зморшок, допомагає заспокоїти роздратовані ділянки шкірних покривів. Тонізує судини, звільняючи їх від шкідливих речовин, покращує мікроциркуляцію крові, відновлює процеси обміну і регенерації;
  • ультразвуковий фонофорез. Дозволяє вводити в глибокі шари шкіри терапевтичні препарати, гелі та сироватки без пошкодження епідермісу за допомогою ультразвуку. Сама процедура безболісна, виконує масажні функції, при яких може відчуватися невеликий рівень тепла;
  • гідродермабразія. Комфортна процедура для всіх типів шкіри. М'яко очищає від ороговілого шару епідермісу, зволожує шкіру і відновлює її рельєф, що в цілому має омолоджуючий ефект;
  • фотодинамічна терапія з LED-маскою допоможе позбутися від акне і омолодити шкірні покриви. Застосовується в складі комплексної терапії, спрямованої на боротьбу з екземою, псоріазом, дерматитом. За допомогою LED-маски можна позбутися рубців, шрамів, слідів сонячних опіків, відновити еластичність шкіри і поліпшити її колір, привести м'язи в тонус, а також багато іншого;
  • дарсонвалізація. Застосовується на завершальному етапі чищення обличчя, надає дезінфікуючий ефект, застосовується для лікування вугрової висипки, псоріазу, дерматиту, екземи, а також впливає на прояву жирної себореї.

Крім перерахованого вище, косметологічний комбайн може бути наділений функціями для електрокоагуляції, вакуумної чистки, ультразвукового пілінгу та інших косметичних процедур для омолодження, відновлення і лікування шкіри. Природно, чим більше функцій у апарата, тим вище його ціна, але вона цілком виправдана в порівнянні з вартістю пристроїв, призначених для кожної окремої процедури.

"BuyBeauty" - широкий спектр косметологічного обладнання

Дізнатися ціни та купити косметологічний комбайн з пересилкою до Києва або іншого населеного пункту країни можна в інтернет-магазині "BuyBeauty" (Україна). У нашому магазині Ви можете вибрати косметичний апарат як з мінімальним, так і з максимальним набором функцій, а ми гарантуємо його відправку в найкоротші терміни. Більш детальну інформацію про доставку та оплату Ви знайдете у відповідних розділах сайту, а в разі виникнення додаткових питань звертайтеся до нас за допомогою телефонного дзвінка, за допомогою Viber або звернувшись в месенджер.