Інструменти для чищення обличчя

Косметологічний інструмент для механічного чищення обличчя

Механічна чистка обличчя - це один з найперших і найякісніших методів очищення шкіри в косметології. Коли ще не існувало приладів для чищення обличчя, косметологи за допомогою спеціальних інструментів очищали шкіру від забруднень. До сих пір механічний метод вважається ефективним і не втрачає популярності. За допомогою вмілих рук досвідченого косметолога і професійного інструменту можна очистити найзабрудненішу і проблемну шкіру обличчя.

Забруднене повітря, вихлопні гази і пил постійно впливають на нашу шкіру. Надмірно сухе повітря стимулює зайве вироблення шкірного сала, пори закупорюються, забиваються пилом, в результаті - шкіра запалюється. Прищі, почервоніння і сальні пробки не прикрашають нікого, тому регулярне механічне чищення повинно проводитися вчасно, запобігаючи запаленню.

Якісний косметологічний інструмент

Будь-який інструмент для косметологічних процедур повинен виготовлятися з якісних матеріалів. Даний інструмент проходить сотні циклів стерилізації, тому сталь повинна бути міцною і не іржавіти. Додаткові вимоги - зручні ручки з антиковзаючим покриттям, якісне шліфування, без гострих кінців і задирок, які можуть пошкодити шкіру клієнта.

Умовно інструмент для чищення шкіри можна класифікувати на предмети для обличчя, для вух, для видалення акне і вугрів.

Базові інструменти для механічного чищення:

  • петля Відаля - очищення відкритих пір, не мають запалень;
  • ігла Відаля - проколи і видалення глибоких прищів, жировиків, закритих пір;
  • ложка Уно для безпечного очищення вушних раковин, крил носа та ін .;
  • косметологічні щіточки для механічного чищення.

BuyBeauty.com.ua (Україна) - товари для косметологів

Наш магазин реалізує якісний косметологічний інструмент для механічного чищення пір обличчя, купити який можна, перебуваючи в Києві або в будь-якій точці України. Зробити замовлення можна онлайн на сайті, вибравши зручний спосіб оплати. Швидка доставка організована в такі міста, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса та ін. Гарантуємо відправлення протягом двох днів з моменту оплати або підтвердження замовлення.

Регулярні акції і знижки роблять нашу продукцію доступною для кожного клієнта. Гарантована знижка 5% надається на замовлення понад 2000 грн. Реалізуємо тільки якісні апарати для косметологічних процедур, масажери, професійну косметику для догляду за шкірою обличчя та навколо очей.

Фільтри товарів
Бренд
Колір
Ціна

грн.  –  грн.

  • 40грн.
  • 310грн.