Карбоновий пілінг з незрозумілих для багатьох причин останнім часом став користуватися величезною популярністю. Адже на перший погляд у технологія не відрізняється нічим особливим : той же лазерний пілінг, але розпіарений завдяки азіатам. Чи дійсно це так? Звання “Hollywood peel” заслужене чи це черговий маркетинговий хід? Давайте розберемося.
Карбоновий лазерний пілінг - двоетапне очищення шкіри, яке передбачає нанесення карбонового гелю з подальшим впливом лазера. Алгоритм дуже простий: спочатку на шкіру наносять гель-маску з активною речовиною – діоксид вуглецем (він же карбон). Після висихання застосовують неодимовий лазер.
Таким чином вдається досягти комплексного покращення шкіри:
Тут доречно відзначити, що лазерні пілінги та шліфування не новинка на косметологічному ринку. То чому все-таки ця процедура, то ще й зі спеціальним лазером?
На початку статті ми не дарма згадали "Hollywood peel" - назву, яка виникла завдяки тому, що процедура користується величезною популярністю серед селебріті. Основна причина, через яку її люблять зірки - ефективність. За допомогою процедури реально досягти чистої та гладкої шкіри, зняти запалення та прибрати дрібні зморшки. Методика допомагає красиво продовжувати молодість, коли не відчувається втручання косметолога, що є одним із основних трендів на Заході.
Наприклад, у Дженніфер Еністон є зморшки навколо губ та складки на лобі, що дозволяє припустити, що актриса не робила контурну пластику. Але в той же час у Дженніфер немає дрібних зморшок або пігментації, чиста і гладка шкіра, що говорить про те, що послугами косметолога вона користується.
Крім ефективності технологія має низку інших важливих переваг:
Процедура для тих, хто хоче красиво та довго старіти, продовжуючи молодість не жертвуючи мімічною активністю, а також для тих, хто шукає ефективний спосіб очищення шкіри.
Насамперед від інших видів лазера цей відрізняється потужністю. Промінь здатний проникати в тканини на глибину 6-8 мм, завдяки чому можливий anti-age ефект.
Розгладити зморшки можна лише за допомогою технологій, які проникають у глибинні шари дерми.
Цей лазер не пошкоджує шкіру, оскільки впливає безпосередньо на пігмент, не на тканини. Саме тому він і застосовується для карбонового пілінгу, де ефективність процедури залежить від глибини проникнення активної речовини. Завдяки тепловому впливу лазера частинки карбону розпадаються на більш дрібні частинки нано і проникають в дерму.
Таким чином, неодимовий лазер найкраще підходить для подібного впливу, а також для іншої косметологічної роботи з пігментами як видалення перманентного макіяжу, наприклад.
Карбоновий пілінг - ефективна процедура, яка здатна подарувати чисту гладку шкіру. Як і будь-яка інша методика ця не дає результату після 2-4 процедур, що цілком логічно. Але натомість вона має низку інших переваг, через які на неї однозначно варто звернути увагу.
Якщо порівнювати процедуру з пілінгами, то діоксидний однозначний лідер. Також його можна сміливо назвати однією з найкращих превентивних процедур для профілактики раннього старіння шкіри. Схоже приставка «голлівудська» все ж таки заслужена.
Повідомлення не знайдені
Написати відгук